فهرست
معجزه دوبار اتفاق نمی‌افتد
معجزه دوبار اتفاق نمی‌افتد

معجزه دوبار اتفاق نمی‌افتد

آی اسپورت- بارسلونا در بازی مقابل یوونتوس به دنبال معجزه دوباره است. جدا از این که اتفاقات بزرگ دو بار رخ نمی‌دهند، بعید است بارسلونا موفق شود چون یوونتوس هم پی اس جی نیست. تیم فرانسوی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در خانه 4 بر صفر بارسا را شکست داد و بارسلونا در بازی برگشت با پیروزی 6 بر یک به دور بعدی صعود کرد. اما بین دو بازی رفت و برگشت آن زمان زمان زیادی وجود داشت و انگیزه و روحیه بارسایی‌ها بهتر شده بود.

اما فاکتورهای دیگری هم وجود دارد. بارسلونا بعد از آن شکست تغییر سیستم داد و 3-4-3 بازی کرد. بالاتر از آن حتی مدافع پی اس جی، توماس مونیر، گفته بود که قبل از بازی می‌دانستند می‌روند تا ببازند. از زمانی که سوت آغاز بازی زده شد بازی در اختیار بارسلونا بود و تیم فرانسوی خودش را بازنده می‌دانست. به همین دلیل هم بود که آلگری در کنفرانس مطبوعاتی به شکلی متفاوت صحبت کرد و گفت تیمش برای برد می‌رود. او گفت باید فراموش کنند 3 گل در بازی رفت زده‌اند.

این انگیزه برای بازی برگشت برای یوونتوسی‌ها عالی است، بهتر از انگیزه پی اس جی اونای امری که از بازی در نیوکمپ می‌ترسیدند. در پایان ترس آن‌ها باعث شد بارسلونا راهی دور بعد مسابقات شود. ترس آن‌ها به این دلیل بود که بارسلونا همیشه در نیوکمپ از پس پی اس جی بر آمده بود. حتی اگر قهرمان فرانسه گل هم زده بود. این دقیقا همان اتفاقی بود که دوباره افتاد. مقابل یوونتوس هرچند کاتالان‌ها کار سخت‌تری داشتند.

برای این بازی هم البته بارسلونا انگیزه خوبی پیدا کرده و دلیلش هم برد در آخرین بازی در لالیگا مقابل سوسیداد است. حالا برای باشگاه کاتالانی هرچیزی ممکن است. اما گل زدن مقابل یوونتوس کار سختی است. مخصوصا که تیم آلگری در تمام بازی‌های لیگ قهرمانان این دوره تنها 2 بار گل خورده است.

از طرفی این تیم مهاجمی به نام دیبالا دارد که ممکن بود به این بازی نرسد، اما آماده شده و بازی خواهد کرد. او در بازی رفت هم مشکلاتی جدی برای بارسا به وجود آورد. می‌تواند باز هم این کار را بکند. پس در حالی که نمی‌توان احتمال یک بازگشت تاریخی دیگر را رد کرد، این موضوع هم وجود دارد که بازگشت برای بارسلونا در بازی امشب خیلی بیشتر از بازی مقابل پی اس جی و دور قبل سخت‌ است.

 

۶    
آی اسپورت
2017-04-19 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر