فهرست
پیشنهادات رد شده؛ ناامیدی یووه از خدیرا
پیشنهادات رد شده؛ ناامیدی یووه از خدیرا

پیشنهادات رد شده؛ ناامیدی یووه از خدیرا

آی اسپورت - یوونتوس از رفتار سامی خدیرا، هافبک 32 ساله و آلمانی خود در بازار نقل و انتقالات و انفعال او در پیوستن به تیم هایی از ترکیه و لیگ آمریکا، ناامید و سرخورده شده است. خدیرای 32 ساله تا سال 2021 با یوونتوس قرارداد دارد و این قرارداد، قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم خواهد داشت، با این حال او مشخصا در برنامه های آینده مائوریتسیو ساری جایی ندارد و به نقل از کالچو مرکاتو، یوونتوس هم از این ناراحت است که چرا خدیرا و مدیربرنامه هایش علیرغم دانستن این موضوع، تمامی پیشنهادات رسیده در فصل تابستان را رد کرده اند.

گفته شده بشیکتاش، فنرباغچه، وولورهمپتون و چند تیم از MLS پیشنهادات خود را برای جذب این بازیکن ارائه داده بودند که با جواب رد بازیکن و نمایندگانش مواجه شده اند. اما علت این مقاومت در برابر چنین پیشنهاداتی، آن هم در شرایطی که خدیرا می‌داند با وجود حضور آدرین ربیو و آرون رمزی یووه نیاز چندانی به او نخواهد داشت، چه بوده است؟

خدیرا خود را برای حضور در آرسنال آماده کرده و منتظر رسیدن پیشنهادی از سوی این باشگاه بوده است، اما این پیشنهاد هرگز قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فوتبال انگلیس در روز پنجشنبه عملیاتی نشد. خدیرا در جریان شکست آرسنال برابر فیورنتینا در جام امارات در اواخر جولای، بیننده بازی در ورزشگاه امارات بود اما اونای امری بعد از این مسابقه، شایعات را در این خصوص تکذیب کرد.  امری به سوالی در این مورد اینگونه جواب داد: «خدیرا بازیکن خوبی است اما این اولین بار است که نام او در بین گزینه های آرسنال می‌شنوم.» اکنون یوونتوس و خدیرا تنها یک گزینه دیگر در پیش رو دارند و آن هم فسخ توافقی قرارداد است. در این صورت یوونتوس از قید حقوق سالانه 6 میلیون یورویی خدیرا آزاد خواهد شد و بازیکن نیز می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد، خارج از مهلت پنجره های نقل و انتقالاتی به تیم های خواهان خود بپیوندد.

خدیرا که سابقه بازی برای اشتوتگارت و رئال مادرید را هم دارد، در سال 2015 با قراردادی 4 ساله و به عنوان بازیکن آزاد به یوونتوس پیوست. خدیرا در فصل گذشته روزهای خوبی را به همراه بیانکونری سپری نکرد و بازی های ماه فوریه و مارچ را به دلیل مشکلات قلبی خود از دست داد. او همچنین به دلیل جراح زانو، غایب بازی های پایانی یوونتوس در سری آ بود. در حقیقت حضور یک دقیقه ای در بازی دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر آژاکس در روز 11 آپریل، آخرین باری بوده که خدیرا با پیراهن یوونتوس در میدانی رسمی دیده شده است.

نود

     
آی اسپورت
2019-08-10 22:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر