فهرست
توشاک فقط در مورد کاپیتان‌ها اشتباه می‌‎کند!
توشاک فقط در مورد کاپیتان‌ها اشتباه می‌‎کند!

توشاک فقط در مورد کاپیتان‌ها اشتباه می‌‎کند!

آی اسپورت – هر وقت تراکتورسازی می‌بازد، باید منتظر مصاحبه‌ای از جان توشاک سرمربی ولزی و کارنامه دار تراکتور باشیم که می‌گوید: «در بازی دادن به اشکان دژاگه و مسعود شجاعی اشتباه کردم!»

او بعد از دیدار مقابل استقلال نیز درست همین جمله را به زبان آورد. در آن روز، استقلال با حساب ۳ بر صفر و به آسانی نوشیدن یک لیوان آب، از سد تراکتور گذشت و بعد هم نوبت به جام حذفی و تقابل با صنعت نفت آبادان رسید. در این دیدار نیز، تراکتور بازنده بود و بار دیگر توشاک گفت: «اشتباه کردم به اشکان دژاگه و مسعود شجاعی – به خاطر خستگی از حضور در اردوی تیم ملی- بازی دادم.»

البته مصاحبه توشاک دارای یک جنبه آموزشی هم بود؛ او آن قدر شجاعت داشت که بعد از این شکست تلخ و حذف تراکتورسازی از مرحله یک شانزدهم جام حذفی، از مردم آذربایجان و هواداران تراکتور عذرخواهی کند.

۱ ۵  
آی اسپورت
2018-09-15 13:00:00
نظر دهید

۵ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۵
"... از مردم آذربایجان و هواداران تراکتور عذرخواهی کند."
آقا این مردم آذربایجان چیه؟!؟! چه ربطی به مردم آذربایجان داره؟ همین شماها این هواداراشونو انقد باد کردید و پرتوقع بار آوردید .‌فوتبال چه ربطی به استانو این چیزا داره؟ ینی ۱۰۰ درصد مردم آذربایجان فوتبالین؟ از این ۱۰۰ درصد فوتبالی هم باز ۱۰۰ درصد سوراختورین؟! چرا گل واژه میگید آخه؟ حالا آذربایجان شرقی یا غربی ؟ :)
اونوقت اینو برای تیمای دیگه هم به کار میبرید؟ مثلا بگید مربی سایپا از مردم استان های تهران و البرز عذرخواهی کرد خخخخ چقد احماقانس :) ولی شماها انقد این چیز احمقانه رو تکرار کردید که شده یه قانون نانوشته.
تراختوریسم
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
محض اطلاعت آذربایجان شامل 4 استانه شرقی،غربی،اردبیل،زنجان و ماکه ساکن استان اردبیلیم توهربازی با اتوبوس میریم تبریز واسه تیممون... و حالا اگه طرفدای چرتپولیس از غیر تهران نبودن الان فوقش 5000تا هوادار داشتین کلا به جرعت میشه گفت 1000% مردم آذربایجان آذربایجانی هستن و آذربایجانم مساویه با تراختور (اینم راجع به فوتبالی بودنمون)..و اون تعصب مردم آذربایجان(4استان) که عرفه اسمش هست تیراختــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور
در ضم کوته خردیتو به رخ نکش
تراختوریسم
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
راستی یه سوال؟؟ مایکروسافت مال شهر ردمونده یا ایالت واشینگتن یا امریکا؟؟ در جهان همه میگن مال آمریکاست (ایران) و درخوده امریکا (ایران)همه میگن مال واشینگتن(آذربایجان) ودر واشینگتن(آذربایجان) همه میگن مال ردموند(تبریز) !!! :)
۶
علی تراکتوری
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
توشاک مربی بزرگیه همین که در نیمه دوم در فاصله 10 دقیقه دو گل زده شد نشون میده تیم پتانسیل بالایی داره نیمه اولا تراکتور تیم برتر زمین بود ولی توشاک گاها اشتباها تعجب برانگیز میکنه نمونش بازی با سپاهان که بازیکن تازه وارد تیم هنری رو یک نیمه بازی داده و این باعث شد نیمه اول فقط سپاهان حمله کنه اگر توی اون بازی سوگیتا از اول بازی میکرد حداقل تراکتور نیمه اول تحت فشار حملات قرار نمیگرفت
۸
درجواب علي پرسپولسيي
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۱۰
لنگ صغيروحقير بازم منتظر4تاپس گردني توآزادي باش آدم ازآفتابه آب بخوره تو زمين خودش مقابل طرفدارش 4تاپس گردني نخوره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر