فهرست
ادعای رونی؛ یونایتد۲۰۰۸  بهتر از سیتی۲۰۱۷
ادعای رونی؛ یونایتد۲۰۰۸ بهتر از سیتی۲۰۱۷

ادعای رونی؛ یونایتد۲۰۰۸ بهتر از سیتی۲۰۱۷

آی‌ اسپورت – اگرچه منچسترسیتی در این فصل از لیگ برتر شانزده برد پیاپی کسب کرده و به رکوردی جدید در سطح اول فوتبال انگلیس دست یافته ولی وین رونی ستاره سابق شیاطین سرخ معتقد است آن ها هنوز با رسیدن به عنوان بهترین تیم تاریخ لیگ برتر فاصله دارند. رونی معتقد است منچستریونایتد ۲۰۰۷-۲۰۰۸ که به قهرمانی در انگلیس و اروپا رسید، از تیم منچسترسیتی فعلی، تیم بهتری بوده است:

-فکر نمی‌کنم از حالا بتوان سیتی را در جمع بهترین‌ها قرار داد. در تاریخ لیگ برتر تیم‌های فوق‌العاده زیادی حضور داشته‌اند، منچسترسیتی در درجه اول باید به قهرمانی برسد و سپس این روند را برای مدتی طولانی ادامه دهد تا بتواند در این جمع قرار گیرد. از نظر من بهترین تیم تاریخ لیگ برتر، منچستریونایتد ۲۰۰۸ بود.

-فکر نمی‌کنم منچسترسیتی بتواند به رکورد شکست ناپذیری در کل فصل برسد. آن‌ها عملکردی باورنکردنی داشته‌اند ولی لیگ برتر رقابتی سخت است و در کریسمس، بازی‌های سخت و فشرده ای شاهد خواهیم بود. در فصول قبل، اکثراً دو تیم برتر برای قهرمانی می‌جنگیدند، اما در این فصل، ۵ یا ۶ تیم بزرگ در لیگ حضور دارند و مطمئنم آن‌ها می‌توانند سیتی را شکست دهند.

۲    
آی اسپورت
2017-12-17 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر