فهرست

گلایه درخشان: در پرسپولیس به من زمان ندادند

آی اسپورت – حمید درخشان مدتهاست که در مصاحبه هایش از برانکو حمایت می کند. او حتی در مقطعی که بعد از باخت پرسپولیس به ذوب آهن، تعدادی از پیشکسوتان این تیم علیه پرفسور موضع گرفته بودند، باز هم در نقش حامی برانکو ظاهر شد. این بار هم اختلاف بین برانکو و کی روش باعث شده تا سرمربی سابق پرسپولیس طرف سرمربی فعلی قرمزها را بگیرد. با این همه درخشان در میان تمام صحبتهایش، گلایه هایش از مدیران قبلی پرسپولیس را هم از یاد نبرده است.
او به خبرآنلاین گفته: «امیدوارم پرسپولیس موفق باشد و مدیران این تیم پای برانکو بایستند،دقیقا همان کاری که برای من نکردند.یکی از بهترین نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان را گرفتم و صدرنشین گروه بودم.سعید آذری پای گل محمدی ایستاد و نتیجه اش را هم دید.امیدوارم این اتفاق در ایران جا بیفتد که مدیران از مربیان حمایت کنند و هر اتفاقی که افتاد دست به تغییرات هیجانی نزنند."

 

 

کد خبر: 9408

  ۵  
آی اسپورت
2017-01-17 09:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
آرش
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
برو بابا آشغال دلال

بدترینکاری که درخشان کرد بازی دادن به سوشا بود در مقابل نیلسون

خدا از تقصیرات درخشان نگذره

۲
امیر
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
شما همون کسی هستی که بعد از 4، 5 هفته نتایج بد دایی میگفتی دوای درد پرسپولیس من هستم!!و بعد از 7 هفته دایی اخراج شد و شما شدی سرمربی!!کلا روت زیاده!!!!
۳
برزو
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۳
ظاهراً فراموش كرده خودش با نامردي جايگزين دايي شد
۲
یاشار تبریزلی
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۶
ما تراختوری ها که هم تو و هم منصوریان و هم مظلومی را خیلی خیلی دوست داریم خخخخخخخ
کاش میموندی تو پرسپولیس خخخخخخ
ولی انصافا آدم پر رو تر از این ندیدم!!!
شما اگه دیدید حتما اسم ببرید
یعنی از لیگ یک گرفته تا لیگ برتر و تیم نوجوانان .....هر تیمی رفته اونو نابود کرده...بعد هنوز پر رو ادعاش میشه...مثل اینکه دلالی ها بد جوری بهش مزه کرده
۱
منتقد
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
احتمالا خطیبی ها و ستار همدانی ها رو جزو خوب خوب ها حساب کردی....از خلیج عربی چه خبر.. میگم عادل فردوپوست براتون نظرسنجی بذاره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر