فهرست
کمک به استقلال/ مجیدی دستیار تریم می‌شود؟
کمک به استقلال/ مجیدی دستیار تریم می‌شود؟

کمک به استقلال/ مجیدی دستیار تریم می‌شود؟

آی اسپورت – قیمت بالای فاتح تریم یکی از بزرگ‌ترین موانع بر سر راه حضور او در استقلال است. او سومین مربی گران‌قیمت یورو 2016 بود و هنوز هم بابت قراردادش از فدراسیون فوتبال ترکیه طلبکار است. علاوه بر این اتفاقاتی که بین مانوئل ژوزه و پرسپولیس افتاده باعث شده تا استقلالی‌ها به شدت نگران آینده تریم در استقلال باشند و در مذاکره با او کمی دست به عصا حرکت کنند اما چراغ سبزی که یکی از هواداران متمول استقلال در دوبی نشان داده می‌تواند کار را آسان‌تر کند.

برایان اعتماد وکیل متمول ایرانی ساکن دوبی که بخش خاورمیانه شرکت بزرگ املاک کریستی رئال استیت را تاسیس کرده در اینستاگرام خود تصویری از یک قلب بزرگ آبی رنگ منتشر کرده و در توضیح آن نوشته: «به امید آینده خوب و درخشان برای تیم محبوب استقلال». او در پاسخ به کامنت‌های متعدد هواداران استقلال اعلام کرده که حاضر است برای آمدن فاتح تریم به استقلال به این باشگاه کمک کند. اما این همه ماجرا نیست و رابطه دوستانه اعتماد با فرهاد مجیدی می‌تواند باعث نزدیک شدن شماره 7 محبوب آبی‌ها به این تیم شود. مجیدی از چند سال پیش با برایان اعتماد رابطه دوستانه و حتی تجاری هم برقرار کرده و حدود دو سال پیش هم شایعه شده بود که قصد دارد با همکاری با برایان اعتماد کمک‌های مالی زیادی به استقلال کند.

به این ترتیب اگر مذاکرات خوب پیش برود و با کمک اعتماد، فاتح تریم هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، این امکان وجود دارد که فرهاد مجیدی هم در نقش دستیار او به استقلال برگردد. هواداران استقلال قطعا از بازگشت او به این تیم استقبال خواهند کرد و منتظر خواهند ماند تا مجیدی به زودی و احتمالا بعد از تریم، سرمربی بعدی استقلال شود.

۵۳ ۹  
آی اسپورت
2017-09-22 17:19:00
نظر دهید

۹ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
از آمدن مربی بزرگ به تیم رقیب به شدت استقبال می کنیم‌. ما برخلاف کینه توزان ِ ظاهربین که دو سال است به جای پذیرفتن بزرگی برانکو و تیم پرسپولیس به در و دیوار می کوبند و دنبال حرفهای خاله زنکی هستند، بخیل نیستیم و امیدوارم بهترین مربی را جذب کنند تا رقابت بیش از پیش گرم شود.
سهراب
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
دلیل حمایت پرسپلیسیا از آمدن تریم و ... ، ترس از امیرخان و رقابت با استقلال فتح الله زاده و دکتر قریبه گل ام ، کسی که اینو نمیدونه مرحوم سعدی شاعر شیرین سخنه
سجاد صاحبان زند
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۷
سهراب عزیز، من بیست ساله یا شاید بیشتر استقلالی ام. اما بعید می‌دونم تو استقلالی باشی. شاید هم اطلاعاتت کمه. استقلال با قلعه، در سال آخر مربیگری‌اش به کجا رسید؟ استقلال، مربی خوب می‌خواد و ساختار درست. زمین تمرین و مسایل مدیریتی. قطعا ما با امیرخان قلعه‌نوعی به هیچ جا نمی‌رسیم.
پیشنهاد من به باشگاه استقلال این است که منصوریان را برای تیم‌های پایه نگه‌ دارند. او با جوان‌ها خوب کار می‌کند.
علی
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
قشنگ معلومه وزیر ورزش غلام حلقه به گوش حسن هست!
ara
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
اصلا درست نیست این خبر اگه یادتون باشه بعدا چه داستان هایی پیش اومد بین ایندو و مجیدی تو اینستا خودش اعلام کرد این آدم دنبال سودجویی شخصی بوده و آنفالو کنینش
پدرام
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
تا دیروز مجیدی داشت افتخاری رو میزد الان میاد دستیار بشه

بعد اسپانیول چه خاکی تو سرش کنه اونوقت
معین
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
ماشالا ملاقاتشون تو کاخ انجام شده
اینا فوتبالیستن یا مقامات عالیه مملکت؟؟؟
۸
ايمان
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
رئال استيت ؟!؟!؟!؟! بابا شما كه به همه عالم ايراد ميگيريد و دم از حرفه اي بودن ميزنيد .. چرا خودتون سوتي ميديد ؟!؟!
تلفظ Real estate آخه رئال استيت هست ؟! ريِل استيت !!
محسن
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۱۵
وقتی صحبت از فتل و مربی احتمالی او باشد از دید سایت شما هوادار خواهان او نیست!!!!اما اگر صحبت از مجیدی یا پاشازاده باشد هوادار خواهان است؟!!!!به عنوان یک استقلالی اصلا علاقه به دیدن مجیدی،به عنوان مربی در استقلال ندارم.حتی اگر بر فرض محال انتخاب فتل باشد!!!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر