فهرست
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ بازگشت سید جلال؟
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ بازگشت سید جلال؟

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ بازگشت سید جلال؟

آی اسپورت - با شکست در اولین بازی، اکنون شاگردان یحیی گل محمدی امیدوار به کسب نتیجه مقابل الشارجه و بازگشت به کورس صعود هستند. غافلگیری بزرگ در دقایق ابتدایی مقابل الدحیل با تنبیه بزرگی از سوی حریف قطری همراه بود تا سرخپوشان گام اول را با شکست استارت بزنند. اکنون اما شاگردان یحیی به امید کسب پیروزی در دومین گام برابر الشارجه حاضر خواهند شد. البته به نظر می‌رسد عملکرد دور از انتظار چند بازیکن در دیدار مقابل الدحیل احتمالا باعث چند تغییر در ترکیب این تیم مقابل نماینده اماراتی این گروه خواهد شد.

علیرضا بیرانوند؛ به امید اولین کلین شیت

گلر شماره یک پرسپولیس برای دومین بازی پیاپی در آسیا درون دروازه این تیم قرار خواهد گرفت. علیرغم حرف و حدیث‌هایی که درباره نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند وجود داشت، بعید است در شرایط فعلی یحیی دست به این اقدام بزند و شماره یک تیمش را نیمکت نشین کند. بیرانوند اکنون امیدوار است در دومین بازی موفق به کلین شیت شده و پاسخ محکمی به انتقادات چند وقت اخیر بدهد.

بازگشت کاپیتان و تغییر 50 درصدی

در ترکیب خط دفاعی بار دیگر احتمال تغییراتی وجود خواهد داشت. مهمترین تغییر خط دفاعی بازگشت سیدجلال حسینی به قلب دفاعی خواهد بود. نمایش دور از انتظار این تیم و عدم مسوولیت پذیری بازیکنان دفاعی باعث خواهد شد تا بار دیگر یحیی به کاپیتان اول تیمش اعتماد کرده و او را در قلب دفاعی قرار دهد. از سوی دیگر احتمالا بار دیگر محمد انصاری به ترکیب بازخواهد گشت تا در سمت چپ جانشین محمد نادری شود. شجاع خلیل زاده و مهدی شیری نیز دیگر بازیکنان خط دفاعی پرسپولیس در این بازی خواهند بود.

فرمانده در خط میانی و خروج بشار؟

ترکیب خط میانی پرسپولیس هم احتمالا با تغییراتی همراه خواهد بود که مهمترین آن بازگشت کمال کامیابی نیا و احتمال خروج بشار رسن خواهد بود. چیزی که باعث خواهد شد ترکیب چهار نفره خط میانی سرخپوشان با حضور کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری و مهدی ترابی شکل گیرد. خروج محسن ربیع خواه و بشار رسن از احتمالات این بازی خواهد بود و البته مهدی ترابی نیز بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت، شرایط حضور در این بازی را به دست آورده است.

علیپور زوج مهاجم نیجریه‌ای

در ترکیب خط حمله پرسپولیس هم احتمالا کریستین اوساگوآنا به ترکیب اصلی بازخواهد گشت تا در کنار علی علیپور زوج خط هجومی این تیم را شکل دهند. اوساگوآنا که در نیمه دوم دیدار مقابل الدحیل در اولین تجربه آسیایی خود با پیراهن پرسپولیس در زمین حاضر شده بود، اکنون احتمالا در ترکیب اصلی و در سودای اولین گل خود خواهد بود و باید دید در کنار علیپور قادر به انجام این ماموریت بزرگ در شارجه خواهند بود یا خیر.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و کریستین اوساگوآنا

 

ورزش سه 

     
آی اسپورت
2020-02-18 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر