فهرست
عالیشاه تمرین نمی‌کند
عالیشاه تمرین نمی‌کند

عالیشاه تمرین نمی‌کند

آی‌اسپورت- امید عالیشاه اواسط فصل گذشته به‌عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی پیوست، اما به‌خاطر مشکل نقل‌وانتقالاتی که برای این باشگاه به وجود آمد، در ادامه فصل نتوانست تیم جدیدش را همراهی کند.

عالیشاه در ابتدای فصل جاری در اردوی تراکتورسازی در تهران حاضر شد و چند جلسه‌ای با این تیم تمرین کرد، اما پس از آن دیگر در تمرینات این تیم دیده نشد. عالیشاه هنوز سرباز تراکتورسازی است و از نیم‌فصل هم می‌تواند برای این تیم به میدان برود، اما مشخص نیست که چرا پس از آغاز لیگ برتر دیگر به تبریز نرفت و در اردوی تراکتورسازی حاضر نشد.

یحیی گل‌محمدی از عالیشاه خواسته که در تمرینات تراکتورسازی حاضر شود، اما او همچنان از حضور در تبریز خودداری می‌کند. عالیشاه سرباز است و امتناع او از رفتن به محل خدمت خود، می‌تواند عواقبی برایش داشته باشد. حتی گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی می‌تواند برای بازیکن خود اضافه خدمت هم در نظر بگیرد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، باعث افزایش مدت زمان خدمت سربازی بازیکن پیشین پرسپولیس خواهد شد.

عالیشاه حدود یک سالی می‌شود که از میادین دور بود، اما با توجه به نزدیک شدن به نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر، دلیل عدم حضورش در تبریز برای کسی مشخص نیست. حالا باید دید که بازیکن سابق پرسپولیس و سرباز فعلی تراکتورسازی در تبریز حضور پیدا می‌کند یا در انتظار تبعات غیبت طولانی مدت خودش می‌ماند.

 

تسنیم

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-09-23 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
بی خودی تراکتور به این بازیکن گیر نده درسته که عالیشاه بابت بی توجهی مدیر تراکتور و از همه مهمتر فدراسیون قربانی شد ولی دیگه بازیکنی که الان حاضر به تمرین کردن با تیم نیست به درد تراکتور نمیکنه و بهتره به فکر جذب بازیکنان دیگه باشه از نیم فصل محرومیت تراکتور تموم میشه و میتونه هر باز بازیکن آزادی رو جذب کنه البته مسلما بابت مسایل پیش اومده اولیت باید با عالیشاه باشه ولی وقتی خودش نمیخواد بهتره برن سراغ جذب بازیکن دیگه که این به نفع تراکتور هست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر