فهرست
گزارش روز: ذوب آهن حسینی را نمی خواهد
گزارش روز: ذوب آهن حسینی را نمی خواهد

گزارش روز: ذوب آهن حسینی را نمی خواهد

آی اسپورت - ذوب‌آهن فصل را با اختلاف شدید بین مدیرعامل و سرمربی تیم شروع کرد و همین اختلاف در نهایت کار را به جایی رساند که یحیی گل‌محمدی فرار را به قرار ترجیح داد. اگر غیر از این بود نه سعید آذری تصمیم به برکناری سرمربی موفق تیمش می‌گرفت و نه گل‌محمدی مربی‌ای بود که در ابتدای فصل شانه خالی کرده و حتی 70 درصد قرارداد خود را به باشگاه ببخشد.با رفتن گل‌محمدی از ذوب‌آهن که خلاف نظر برخی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه بود، جریان جدید در باشگاه اصفهانی پیش آمد. دو عضو هیئت مدیره کارخانه ذوب‌آهن به دلیل دوستی با فرهاد کاظمی، تلاش زیادی کردند تا او جانشین گل‌محمدی شود، اما آذری به شدت با این مسئله مخالفت کرد. بحث آمدن مربیان خارجی هم در این باشگاه منتفی شد از این جهت که اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن چندان موافق این اتفاق نبودند و مشکلات مالی این باشگاه هم در منتفی شدن این قضیه بی‌ارتباط نبود.
نکته قابل توجه ماندن مجتبی حسینی در ذوب‌آهن پس از رفتن یحیی گل‌محمدی بود. یار غار سرمربی جوان و مستعفی این تیم که همه جا همراه یحیی بود، اما این بار وقتی گل‌محمدی تصمیم به ترک ذوب‌آهن گرفت، او ماندنی شد. گل‌محمدی در آخرین نشستی که با آذری داشت به او تاکید کرد که بهترین گزینه برای جانشینی‌اش مجتبی حسینی است، اما مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن چندان موافق این مسئله نبوده و نیست.
آذری مذاکرات پنهان خود را برای پیدا کردن جانشین مناسب برای گل‌محمدی خیلی وقت است آغاز کرده و حتی از طریق دوستان نزدیکش از برانکو مشورت گرفته که کدام مربی کروات را مناسب آمدن به ایران می‌داند. این در حالی است که مسئولان باشگاه ذوب‌آهن در مصاحبه های خود مدام از حسینی حمایت می‌کنند و در پشت پرده به دنبال جانشین خارجی هستند.
دستیار پیشین یحیی خودش بهتر از هر کس دیگری می‌داند که در باشگاه ذوب‌اهن خیلی‌ها دنبال استعفای او هستند تا به این شکل مجبور نباشند قرارداد مالی سنگینش را پرداخت کنند. با توجه به این قضیه هم حسینی علاقه‌ای به گرفتن چنین تصمیمی ندارد. حتی یحیی هم به او توصیه کرده استعفا ندهد و تا روز آخر به کارش ادامه داده و پولش را تمام و کمال از اصفهانی‌ها بگیرد. این در حالی است که فشارهای مسئولان باشگاه ذوب‌آهن باعث استعفای یکی از دستیاران گل‌محمدی شد. محمد عسگری وقتی دید اوضاع چندان هم خوب نیست و باشگاه علاقه زیادی برای ادامه همکاری با دستیاران سرمربی سابق ندارد، استعفا کرد و از این تیم جدا شد.
حالا ادامه این فشارها روی مجتبی حسینی است و آذری برخلاف ظاهر قضیه، علاقه زیادی به ادامه همکاری با این مربی ندارد. راه کم هزینه‌تر برای جدایی حسینی هم استعفای اوست و این مربی هم حاضر به استعفا نیست. با شرایط موجود مشخص نیست مسئولان باشگاه ذوب‌آهن در صورت ادامه ناکامی تیم‌شان چه تصمیمی برای آینده سرمربی فعلی تیم‌شان بگیرند. اینکه او را اخراج کرده و تمام و کمال پولش را پرداخت کنند یا با آوردن سرمربی جدیدی، حسینی هم به کادرفنی سرمربی جدید این تیم اضافه شود. شاید هم حسینی توانست نتایج خوبی بگیرد و برخلاف تفکرات آذری تا پایان فصل در ذوب‌آهن ماندنی شد.

 

 

منبع: روزنامه هفت صبح

  ۱  
آی اسپورت
2016-10-10 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
السا
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
مطمئنم که حسینی میمونه و موفق میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر