فهرست
چالش بزرگ شفر؛ چشمی و روحیه ضعیف
چالش بزرگ شفر؛ چشمی و روحیه ضعیف

چالش بزرگ شفر؛ چشمی و روحیه ضعیف

آی اسپورت - روزبه چشمی در دیدار با السد روز بسیار تلخی را سپری کرد و اخراج او باعث شد تا بسیاری عدم موفقیت استقلال در آسیا را به اشتباه این بازیکن نسبت دهند. چشمی در مرکز خط دفاعی برابر السد در دیدار رفت و سپس در نیمه دوم به عنوان هافبک دفاعی نمایش خوبی داشت اما دیدار با السد باعث شد تا شرایط برای چشمی تغییر کند.

سرمربی استقلال در آستانه دربی حالا چالش مهمی را پیش رو دارد؛ چشمی گزینه جدی او برای حضور در ترکیب اصلی به عنوان زوج خط دفاعی برابر پرسپولیس است اما شرایط روحی این بازیکن خیلی برای دربی مناسب نیست و مطمئنا بازیکن ملی پوش استقلال با استرس و فشار روحی برابر قرمزها در زمین حاضر خواهد شد.

مدافع ملی پوش استقلال از نظر کیفی شرایط بهتری نسبت به دیگر گزینه های  استقلال برای حضور در کنار منتظری دارد و همین موضوع باعث شده تا شفر تردید های زیادی برای انتخاب این بازیکن داشته باشد.

 

ورزش سه

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-09-25 13:37:00
نظر دهید

۴ نظر
العین در نه ماه نه تا به کیسه زد!؟؟
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۰
آقا بذارید بازی کنه! مدرن ترین مدافع ایرانه! خخخخخخخ
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
چشمی رو باید بذاره و قطعا میذاره . هم رو سوتی هاش و پنالتی هاش میتونیم حساب باز کنیم هم با وجود علیپور و سیامک و بشار و عالیشاه میتونیم رو اخراج کردنش تو همون نیمه اول برنامه ریزی کنیم . خلاصه که با بودن چشمی تو زمین ، تنوع تاکتیکی پرسپولیس شدیدا بهبود پیدا میکنه :) البته با نهایت احترام نسبت به دانشگر و سهرابیان!
منتقد
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
مدرن ترین پاشنه آشیل طول تاریخ
.
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر