فهرست
شنبه خاص پرسپولیس
شنبه خاص پرسپولیس

شنبه خاص پرسپولیس

آی‌اسپورت- برانکو از یک سوراخ دوبار گزیده نخواهد شد، او در فصل‌هایی که سرمربی پرسپولیس بوده همیشه نشان داده از شکست ها و روزهایی که چرخ تیم خوب نمی‌چرخد درس می‌گیرد اگر بخواهیم چند نمونه بیاوریم باید به قهرمانی فصل پیش پرسپولیس اشاره کنم که در آن کمتر از بازی های چشم نواز و زیبای فصل نایب قهرمانی پرسپولیس با برانکو خبری بود ولی او تیم اش را خیلی راحت تر و البته با فوتبالی اقتصادی تر قهرمان کرد.

نمونه دیگر اینکه او در پایان فصلی که به نایب قهرمانی انجامید متوجه شد نیمکت خالی‌اش یکی از دلایل قهرمان نشدن فصل اول حضور در پرسپولیس بود همچنین خیلی زود یک گلر بهتر اضافه کرد و تا می‌توانست منفذهای تیم را بست و خیلی بی سر و صدا سید جلال را به تیم اضافه کرد تا برای روزهای زیادی خیال اش از خط دفاع متزلرل فصل اول راحت باشد. در دربی دور رفت با درس گرفتن از شکست سه بر دو مقابل منصوریان با یک گل دربی را به نام خود تمام کرد و پس از گل اول بازی را اداره کرد تا به یک پیروزی مهم دست پیدا کند ولی آنچه ما را از باور این موضوع دور کرده شکست‌های پیاپی پر گل پرسپولیس برانکو در آسیا است، انگار او نمی‌خواهد به این باور برسد که کارزار آسیا با دیدارهای لیگ ایران تومنی ثنار تفاوت دارد. برانکو با همان ترکیبی که مثلا مقابل نفت آبادان پیروز می شود تیم را روانه دیدار سنگین السد می‌کند، آنالیز خوب و خاصی برای دیدارهای بزرگ آسیایی ندارد و تصور می کند همان تیم، همان نفرات و همان استراتژی بازی های داخلی مقابل السد با بازیکنان بین المللی هم پاسخ می‌دهد.

کفران نعمت بی سابقه برانکو در نیمکت نشین کردن بازیکن هایی که هر کدام آنها آرزوی تیم های حتی آسیایی هستند نیز بلای جان پرسپولیس شده است،ای کاش خیلی واضح برانکو علت نیمکت نشینی طولانی مسلمان را توضیح می داد. بازیکن های بزرگ و تاثیر گذار در ترکیب یک تیم اگر به مدت طولانی به هر دلیلی از ترکیب دور باشند به سرعت و به میزان قابل توجهی افت می کنند که نمونه این اصل را در کیفیت بازی کمال کامیابی نیا و بشار رسن دیده ایم. لجبازی و بازی ندادن به با کیفیت ها زمانی که محروم و مصدوم نیستند نه در یک بازی بلکه در چند بازی اثرات مخرب خود را بهمراه دارد چون زمان می برد تا بازیکن همیشه ثابت نیمکت نشین شده دوباره از نظر روحی و فنی به شرایط ایده آل برگردد.

حالا پرسپولیس شکست خورده مقابل السد به لیگ بر می‌گردد، قطعا برانکو صدای بلند اعتراض هواداران خود را بابت بازی گرفتن مدام از بازیکن درجه دویی مانند ربیع خواه و نیمکت نشینی مداوم مسلمان و رسن شنیده، اینجا در پرسپولیس هوادار حوصله بیشتری در روزهای سخت به خرج می دهد ولی این حوصله هم تا جایی جواب خواهد داد حتی اگر پای خالق رنسانس پرسپولیس یعنی برانکو در میان باشد.

گویا برانکو از خر شیطان پایین آمده چون هم ترکیب اش باخته بد هم باخته و هم مهم تر این که دربی بیخ گوش پرسپولیس است، برانکو خوب می‌داند اگر برای روزهای زیادی آن بالا جا خوش کرده باشد ولی دربی را ببازد اوضاع بدجور وخیم می‌شود پس با علم به این موضوع گویا در تصمیم های خود که ثمری هم نداشته می خواهد تجدید نظر کند باید منتظر شامگاه شنبه بمانیم.

۱۴ ۱۰  
آی اسپورت
2018-02-24 07:02:00
نظر دهید

۱۰ نظر
نویسنده چهار ساله ای اسپرت
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۱۰
یک سوال . نویسنده این چرندیات چند ساله هست.
نویسنده کوچولو اگه برانکو بخواد به حرف تو و هواداران گوش بده تا الان رفته بود.
در ضمن یاد بگیر ادبی بنویسی. هر شیطون و... یعنی چی
اشکان
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
این ادبی بنویس رو خوب اومدی
نویسنده های آی اسپورت خیلی محاوره کار می کنن و این از کیفیت کارشون خیلی می کاهد
۲
احمد
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۳۹
الکی شلوغش نکنید.. حتی دربی رو هم ببازه اوضاع وخیم نمیشه.. تیم با ۱۶ امتیاز صدر جدوله.. امسالم ۹۹ درصد قهرمانه.. هر ترکیبی برانکو انتخاب کنه به خودش مربوطه و ازش حمایت میکنیم..
یه طوری مطلب مینویسه انگار داره درباره سیاه جامگان و سپیدرود مینوسه
مثلث مرگ
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
مثلث مرگ یعنی ماهینی ربیییییییییییع خواه گادوین منشا.در جواب این دوست عزیز باید گفت درسته که دوران استیلی ودرخشان و حتی دایی خیلی سخت به ما گذشت ولی دلیلی نمیشه برانکو هم هر کاری دلش می خواد بکنه .این 16 تا اختلاف مال امساله .اونهم فقط تو لیگ .تو اسیا چی.؟سال دیگه که نمی تونند بازیکن بگیرندچی؟سال دیگه کیسه 3برابر خرج میکنه . بدون رقیب هر کی را که بخواهد میگیره.ما هم باید دلمون به چندش اورترین بازیکن پرسپولیس یعنی ربیییییییییییع خواه باشه که روز بروز گندش
بیشتر در می اد که از کجا به تیم تحمیل شده .طرف تا سن سز سالگی به اندازه این دو سالی که تو پرسپولیس بوده بازی لیگ برتر نداشته حالا دایم داره فیکس بازی میکنه تعویض هم نمیشه بی خاصیت با وجود پست حساس هاقبک دفاعی نه خطا میکنه گه کارت بگیره و نه مصدوم میشه.خدا هم براش یاخته پشت سرش بهترین خط دفاعی چند ساله ایران هست که همه جوره سوتی هاشو جمع میکنه.یه روز هم که سید وشجاع نیستند پستش راعوض میکنه.تا کمتر به چشم بیاد .برانکو داره اشتباه بزرگی می کنه.سرنوشت خودش را با انگلی مثل ربیییییییییع خواه گره میزنه.بله صبر هوادارا یه حدی داره
Hasan
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
آقای مثل مرگ انگل امثال شما هستن
۳
رضا
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۴۴
استانداردی ندارید برای منتشر کردن یادداشت؟ حرفهای بی ربط در شان وبسایت اسم و رسم داره؟
ای کاش برانکو خیلی واضح علت نیمکت نشینی مسلمان را توضیح می داد؟ به چه کسی؟ چه توضیحی بده؟ بگه با توجه به تاکتیک من الان تشخیصم اینه راضی می شه نویسنده؟ یا بگه در تمرینات انتظاراتم رو برآورده نمی کنه؟ یا بگه باهاش پدرکشتگی دارم؟ در چه صورتی نویسنده ایراد نمی گیره؟
یا وقتی از ربیع خواه بعنوان بازیکن درجه دو اسم می بره. نویسنده متصدی درجه گذاری روی بازیکنان فوتباله؟ به نظر نویسنده برانکو اعتقاد داره رسن و مسلمان بهتر از بازیکن درجه دویی مثل ربیع خواه هستند اما چون خودآزاری داره یا می خواد نتیجه نگیره اونها رو می گذاره روی نیمکت؟
بحث کردن در مورد ترکیب تیم چیپ ترین مدل نوشتن در مورد فوتباله.
چقد نویسنده زیر 15 سال زیاد شده
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
مربی مختاره هرکسی رو بزاره توترکیب چه مورینیو باشه چه پپ جه کیروش چه برانکو و چه منصوریان. با کمال احترام به هوادار نه هوادار و نه روزنامه نگار(چه روزنامه نگهر واقعی و چه جیره خوار) در حدی نیست درباره ترکیب بنویسه حتی اگه میثاقیان مربی باشه.
همون طور که گیر دادن به کیروش به خاطر دعوت از کنعانی زادگاه و .. غلطه گیر دادن به برانکو به خاطر نیمکت نشین کردن مسلمان غلطه.
۳
کوهیار
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۰۵
ربیع خار درجه دو نیست درجه هزاره و در حد لیگ محلات هم نیست . بلکه داره با دستهای پشت پرده و رابطه و ضابطه فیکس بازی میکنه و تا برانکو باشه تحت هر شرایطی فیکسه
۱
با تو هستم سیب زمینی
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
تو اگه عرضه داشتی خودت یه پخی میشدی. حالا که هیچ پخی نشدی میای اینجا زر زر کردن. ربیع خار خاصیت داشت و با هر روشی (دست های پشت پرده )خودشو رسوند به پرسپولیس. تو چی میگی بی خاصیت. سیب زمینی یه خاصیتی داره ولی تو فقط اکسیژن حروم میکنی
۳
00
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۱۲
جالبه که نویسنده انتظار داره برانکو بیاد دلیل نیمکت نشینی مسلمان رو بهش توضیح بده! اخه به تو چه ربطی داره؟ یه مدت محرمی افت کرد و رفت رو نیمکت الان که اماده شده برگشته به ترکیب یا مصلح که برانکو کلا داره اونو تبدیل به مهاجم میکنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر