فهرست
جمله عجیب برانکو؛ به رفتن فکر می‌کند یا تیم ملی؟
جمله عجیب برانکو؛ به رفتن فکر می‌کند یا تیم ملی؟

جمله عجیب برانکو؛ به رفتن فکر می‌کند یا تیم ملی؟

آی اسپورت - بعد از جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی گزینه‌های مختلفی برای سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال مطرح شد. در کنار نام‌های بزرگ و گاها خنده‌داری که برای هدایت تیم ملی بر سر زبان‌ها افتاد یک نفر همیشه گزینه اول هدایت تیم ملی بود و آن فرد کسی نبود جز برانکو ایوانکوویچ سرمربی موفق تیم پرسپولیس.

شایعات مربوط به جانشینی کی‌روش با برانکو و خروج سرمربی کروات از پرسپولیس حتی قبل از خروج سرمربی پرتغالی بر سر زبان‌ها افتاد و تا همین امروز ادامه داشته‌است. برانکو ایوانکوویچ و مسولان باشگاه پرسپولیس نیز در شرایط مختلف سعی کردند تا حد امکان در مورد این موضوع صحبت نکنند تا پرسپولیس دچار حاشیه نشود. سرمربی پرسپولیس در شرایط مختلف سعی بر این داشته به این موضوع دامن نزند و از حضور ادامه دار خود در پرسپولیس صحبت کند.

در تازه‌ترین صحبت‌های سرمربی کروات پرسپولیس، برانکو در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر سایپا در مورد نگرانی هواداران از تمدید قرارداد او با پرسپولیس عنوان کرد: «خوشحالم هواداران اینطور فکر می‌کنند و این برایم تأیید بزرگی است. همه تلاش ما برای هواداران است. هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد! هیچ وقت نمی‌دانید قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. مهم‌ترین مسئله برایم این است که از کار کردن با بازیکنانم لذت می برم. اینکه یک، دو و یا شش ماه دیگر چه اتفاقی می‌افتد را نمی‌دانم. در فوتبال همه چیز سریع اتفاق می‌افتد.»

طلب سنگین برانکو از پرسپولیس، مشکلات مالی این تیم و هم‌چنین شایعات مربوط به ضرب‌العجل فیفا برای پرداخت آن باعث شده هواداران پرسپولیس نگران خروج سرمربی تیم خود در پایان فصل باشند. از طرفی پیشنهاد احتمالی نیمکت تیم ملی به برانکو می‌تواند تردیدها را نسبت به آینده او در پرسپولیس بیشتر کند. موضوعی که در صحبت‌های امروز برانکو مشخص است این است که او با اطمینان همیشگی خود از ماندن در پرسپولیس صحبت نکرده‌است.

اما ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به این اتفاقات واکنش متفاوتی داشته و در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم عنوان کرد: «ما همیشه گفتیم که این موضوع تایید شده نیست. یک چیز رسمی باید ابلاغ و مطرح شود که این موضوع در باشگاه پرسپولیس مطرح نشده است. از روزی که این بحث ها شایعه شده تاکنون هیچ رسمیتی نداشته است.»

ایلنا

۷ ۸  
آی اسپورت
2019-04-12 16:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
محسن
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
بخاطر طلب یکساله هست که برانکو دچار تردید شده. وزارت ورزش میخواد برانکو را فراری بده. ولی کور خوندند. چطور برای یه تیم بخاطر یه برد آسیایی پاداش پونصد میلیونی هست و برای پرسپولیس با درآمد بیشتر پول برانکو نیست؟
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۴۵
برانکو خودش استاد فرار است یادته بغد جام جهانی فرار کرد اصلا ایران نیامد تا 7 سال فراری بود
۳
آرش6
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۰
باشگاه ما بیشترین صرفه‌جویی مالی، بیشترین درآمد آسیایی و بیشترین موفقیت رو داشته؛
ولی حقوق برانکو مدتهاست پرداخت نمیشه و مدیر باشگاه هر روز از مشکل مالی ناله می‌کنه.

استقلال بدون هیچ موفقیتی و با سوراخ شدن در لیگ قهرمانان آسیا، هفت بازیکن خارجی گران قیمت در یک فصل گرفته، با چارتر از قطر برگشته، برای بردهای معمولی پاداش هنگفت گرفته، حقوق شفر بدون هیچ مشکلی پرداخت شده؛
نه‌تنها مشکل مالی ندارن تازه مدیرشون امروز گفته نگران تمدید خارجی‌ها هم نباشید.

امیدواریم وزارت ورزش و داورزنی و مازیار ناظمی هرچه زودتر دست از این کارهای چِرک بردارن و دنبال دلسرد کردن برانکو و فراری دادنش نباشن.
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۴۷
خخخخخ اره با کادر فنی 20 میلیاردی بیشترین صرفه جویی را داشتید 40 سال است فقط مصرف کننده هستید یکسال رفتید فینال درامد زایی کردید پز انرا میدهید .
...
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۱۰
بنده خدا 11 ماهه حقوقش رو نگرفته. وقتی باشگاه به قرارداد پایبند نبوده چرا برانکو باید باشه؟
۳ ۱
...
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۴۸
عزیز دلالی بودمیر کافی بوده تا مخارج این 11 ماه را تامین کند
۱
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۴۴
به دلالی های بیشتر فکر میکند
۱
Piyam
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۵۷
دنبال تیم. ملی است، پولش بیشتر و درد سرش کمتر. بوی کباب شنیده. نیمکت خالی و چه تیمی بهتر از تیم اول قاره، با زیر بنایی جوان و جویای نام و بعضی ها هم نام آور هر کس جای او باشد چنین لقمه چربی را نمی گذرد،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر