فهرست
جهانبخش هفتمین بازیکن برتر سپتامبر برایتون
جهانبخش هفتمین بازیکن برتر سپتامبر برایتون

جهانبخش هفتمین بازیکن برتر سپتامبر برایتون

آی اسپورت - علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی تیم برایتون در این فصل از رقابت های فوتبال انگلستان یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده است. وبسایت " wearebrighton" اقدام به انتخاب بهترین بازیکن برایتون در ماه سپتامبر کرده است. در این گزارش آمده است:" برای انتخاب بهترین بازیکن برایتون هوو آلبیون در سپتامبر در نحوه محاسبات با یک مشکل جزئی روبرو شدیم. با این حال احتمالا می توان به این توافق کلی رسید که طارق لمپتی در طی ماه اول شروع مسابقات لیگ برتر انگلستان بهترین بازیکن مرغ دریایی(لقب تیم برایتون) بوده است.

او در دو بازی برابر چلسی و نیوکاسل یونایتد بهترین بازیکن تیم بود و توانست اولین بازی خودش را برای تیم زیر ۲۱ ساله های انگلستان انجام بدهد اما براساس سیستم محاسباتی این بازیکن در ماه سپتامبر در رده پنجم قرار می گیرد. سه بازی جام اتحادیه در این ماه باعث شده که این بازیکن امتیازات کمتری نسبت به برخی دیگر به دست بیاورد. لامپتی سه بازی جام اتحادیه را از دست داد و بنابراین میانگین امتیازی او به طور قابل توجهی افت کرد. بازیکنانی مانند پاسگال گروس، لئاندر تروسارد و بن وایت که در لیگ برتر و جام اتحادیه حضور داشتند امتیازات بیشتری به دست آورده اند.

با این وجود عملکرد خوب علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی تیم برایتون در جام اتحادیه و همچنین دقایق نسبتا کمی که در لیگ برتر از سوی پاتر فرصت بی پیدا کرد به گونه ای بود که این بازیکن در رتبه هفتم بهترین های تیمش در ماه سپتامبر (اولین ماه از برگزاری رقابت های فوتبال انگلستان در فصل جدید) قرار بگیرد:

 

۱-  لئاندرو تروسارد: ۴۹.۳۹ امتیاز

لئاندرو تروسارد در برابر چلسی یک گل عالی به ثمر رساند و در برابر نیوکاسل یک پاس گل داد. او در بازی برابر منچستریونایتد هم اززمان حضورش در زمین نمایش خیلی خوبی داشت.

 

۲- پاسکال گروس: ۴۶.۸۹ امتیاز

این بازیساز آلمانی به لطف بازی هایش در جام اتحادیه توانسته به مقام شگفت انگیز دوم برسد. او در جام اتحادیه برابر پرستون با زدن یک گل یکی از بهترین های تیمش بود.

 

۳-بن وایت: ۴۶.۷۲ امتیاز

به طور کلی او بهترین مدافع برایتون در ماه سپتامبر بوده است که توانسته در کنار لوئیس دانک و آدام وبستر در ترکیب این تیم کاملا جا بیفتد.

 

۴- لوئیس دانک: ۴۲.۸۹ امتیاز

کاپیتان آلبیون در ماه سپتامبر کمی پایین تر از انتظاری که از او می رفت در میادین ظاهر شده است. با این حال او همچنان در رده چهارم بهترین های این تیم در ماه سپتامبر قرار دارد.

 

۵- طارق لمپتی: ۴۲.۶۹ امتیاز

شاید او باید در رتبه اول این لیست باشد اما لمپتی در بازی های جام اتحادیه اصلا برای تیم به میدان نرفت هرچند این اطمینان وجود دارد که او در ماه های بعد بتواند در رتبه های بالاتری قرار بگیرد.

 

۶- کاملا مارس: ۳۹.۱۱ امتیاز

در ماه سپتامبر او بهترین بازیکن تیم در لیگ برتر بود و توانست در ترکیب جدید ۲-۱-۴-۳ گراهام پاتر به میدان برود. اینکه او و لمپتی توانسته اند در جناحین عملکرد خیلی خوبی داشته باشند به خاطر تغییری است که پاتر در شکل بازی تیم ایجاد کرده است.

 

۷- علیرضا جهانبخش: ۳۸.۶۴ امتیاز

پرنس علی (لقب علرضا جهانبخش) در مسابقات جام اتحادیه عملکرد فوق العاده ای داشت و همین کافی است که او در رده هفتم قرار بگیرد. برخی می گویند که آمادگی او در جام اتحادیه و لیگ برتر نشان دهنده این است که او سطح خود را در انگلستان پیدا کرده است و برخی معتقدند که این فرصت عالی برای رسیدن جهانبخش به ترکیب اصلی است.

 

۱    
آی اسپورت
2020-10-15 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر