فهرست
کدهای جدید؛ دایی باز هم توفان به پا می‌کند؟
کدهای جدید؛ دایی باز هم توفان به پا می‌کند؟

کدهای جدید؛ دایی باز هم توفان به پا می‌کند؟

آی اسپورت - علی دایی یکبار دیگر به سیم آخر زده است. او این‌بار در حمایت از برادرش محمد دست به افشاگری زده است. قصه حرف‌های علی دایی و دعوت او از نهادهای امنیتی به فوتبال یکی از حاشیه‌های بزرگ این روزهای فوتبال ماست. علی دایی قبلا دو بار دو موج بزرگ در فوتبال مان ساخته. بار اول زمانی که در مقام سرمربی پرسپولیس پرونده کارت‌های پایان خدمت جعلی را رو کرد. کارت گیتی که سرنوشت زندگی خیلی‌ها از حسین ماهینی  سروش رفیعی، مهرداد پولادی، مهرداد اولادی، بختیار رحمانی و ده ها فوتبالیست دیگر را به کلی عوض کرد.

بار بعد افشاگری او در ماجرای کارت به کارت به یک داور. باز هم آنجا بلوایی به پا شد. او این بار از صندوق حمایت از پیشکسوتان گفته و از ماجرای روغن نباتی . به سال ۸۹ اشاره کرده و ارتباطش داده به مسئولان پرسپولیس. همچنین از تبلیغات محیطی گفته است و از بلیت فروشی تیم و گفته بیایند زندگی آدم‌های فوتبال را بررسی کنند که کی چقدر و چطور بدست آورده است. دایی که حالا مدیر تیمش، مدبر از مدیران پیشین وزارت ورزش است به نظر می رسد در دفاع از برادرش در برابر حملات اخیر پرسپولیسی‌ها با کد روغن نباتی که احتمالا ماجرایش به سهمیه خوار و بار ورزشکاران بازنشسته بر می گردد طعنه زده است. او استاد این شکل کد دادن‌هاست و خواسته بیشتر حال گیری کند تا ایجاد توفان در فوتبال‌مان!

 

خبر آنلاین 

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-04-19 12:27:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد یوسفی
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۳۵
دایی خودش هم نمی داند با خودش چند چند هست سر مربی که در هر بازی به جای اینکه تیمش را هدایت و کنترل کند در بازیها از اول بازی ها روی مخ داور ها میره و با داورها بحث میکند در بازی با سپاهان اگر سر مربی کار بلدی بود حامد فلاح زاده را از اول بازی میداد که تیمش دچار مشکل نشود آقای دایی بجای اینکه دنبال کد دادن هستی کمی به فکر تیمت باش که در بازی رفت و برگشت با سپاهان هشت گل نخوری شما نسبت به تیم پرسپولیس آلرژی داری و در واقع حسود هستی خواهشا کمی از حسادت خود را کم کن و به مرببگری بپرداز
۳
رامین
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
یعنی هر چی مفسد و خلاف کار و بی خانواده فوتبالی هست یه سرش برمیگرده به این پیروزی منفور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر