فهرست
انتقاد از طارمی؛ عجیبا ایرانی!
انتقاد از طارمی؛ عجیبا ایرانی!

انتقاد از طارمی؛ عجیبا ایرانی!

آی اسپورت –  خبرگزاری میزان جدیدترین منتقد مهدی طارمی است. این خبرگزاری در مطلبی شدیدا از مهاجم تیم ملی به خاطر خراب کردن فرصتش جلوی پرتغال انتقاد و به این نکته اشاره کرده که او در گل نزدن بازیکن سابقه داری است. بخشهای مهم این مطلب را برایتان نقل می کنیم:

* سه فصل پیش هنگامی که طارمی دومین فصل حضورش در پرسپولیس را دنبال می‌کرد، همه از تیم برانکو تمجید می‌کردند. تیم برانکو البته در لیگ پانزدهم دو رکورد داشت. رکورد بیشترین گل زده و البته بیشترین موقعیت به هدر رفته.طارمی به اندازه‌ای که هواداران پرسپولیس را با گلزنی‌هایش خوشحال می‌کرد، چند برابر به دلیل موقعیت‌هایی که به هدر می‌داد. پرسپولیس در آن فصل با تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان قهرمان نشد. در پایان فصل و پس از بازی با راه‌آهن اشک‌های بازیکنان پرسپولیس هم پا به پای هوادران درآمد و آنها در پایان بازی از اینکه با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادند اشک ریختند.

* طارمی برای الغرافه خوب گل می‌زد اما گل نزدن‌های او روی مخ عرب‌ها هم رفت تا جایی که ممکن است این باشگاه برای تمدید قرارداد با وی تردید داشته باشند. گزارشگر قطری هم در یک بازی لقب « عجیبا ایرانی » را به وی داد.

* بهتر بود در این چهار سالی که طارمی در سطح اول فوتبال ایران بازی می کند حداقل یک مربی برنامه اضافی برای چهارچوب شناسی آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران در نظر می‌گرفت یا حداقل خود این بازیکن برنامه‌ای برای رفع این مشکلش اقدام می‌کرد تا امروز می‌توانست این اقدام او به نفع فوتبال ایران بوده و تیم ملی کشومان را در دور حذفی جام جهانی ببینیم.

 

۲۵ ۶  
آی اسپورت
2018-06-26 10:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
قطعا مربیانش (چه برانکو چه مربی الغرافه و چه کیروش) این کار رو کردند! مشکل از خود طارمیه: عدم تمکرز، عدم دقت، اخلاق غیرحرفه ای، حضور بیش از اندازه در شبکه های اجتماعی و ...! اینو نمیشه کاریش کرد! برخی ها فکرشون در همین حده!
@
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
واسه این جلبک موقعیت خراب کردن عادیه فکر میکنم دیشب مردم حال چندفصل هوادارای پرسپولیس رو درک کردن که چطوری بهترین موقعیت ها رو به هدر میداد
Hosein
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
من استقلالی ام
تما نقدش اصلا خوب نیس
چون اولا طارمی دونده ترین بازیکنمون بود
دوما گوش چپ بازی میکرد مهاجم نوک نبود
سوما بازی تو سطح جام جهانی بود استرس رو دوش تیم اونم جلوی قهرمان اروپا
درکل طارمی عالی بود18
میم
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
خبرگزاری میزان عزیز بهتر یکمی در مورد شرایط و حال مردم هم بنویسه مخصوصا که دستگاه قضا باید پشتیبان و دادخواه مردم باشه تا کارشناس فوتبال! مگر آن عزیز دیگری فوتبالیست ها رو شماتت نمیکرد که اینا درد مردم رو نمیفهمند! اینا اسطوره نیستند! فوتبال رو بزارید برای فوتبالی ها ! ش
بابک66
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
طارمی هرچی که بود تلاششو تا آخربن حد انجام داد. اما ما با وجود سردار آزمون سه بازی 10 نفره بازی کردیم.. گل پرتغال هم مقصرش کیروش بود...احسان تو دفاع چپ سه تا گل تقدیم تیم ملی عراق کرد چرا پرتغال نتونه بزنه؟؟؟
۸
Vahid
سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
طارمی تو اون سطح با اون هیجان با توپی ک تصورشو نمیکرد بهش برسه تو اون شرایط با دروازه بانی که کامل زاویه رو بست تنها کاری که میتونست بکنه رو انجام بده رو انجام داد فدای سرش که گل نشد:) دمش‌گرم جنگید واسه تیم:)
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر