فهرست
ادعای روز؛ نگران بازی تراکتور-پرسپولیس نیستیم
ادعای روز؛ نگران بازی تراکتور-پرسپولیس نیستیم

ادعای روز؛ نگران بازی تراکتور-پرسپولیس نیستیم

آی اسپورت - در نشستی که امروز با حضور مالک باشگاه تراکتور و محمدرضا پورمحمدی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، مسائل و مشکلات تیم تراکتور و اتفاقات پیش‌آمده در پایان مسابقه این تیم با تیم پیکان در جریان رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال کشور بررسی شد. در همین زمینه ایوب بهتاج در مورد جلسه‌ای که امروز در استانداری با حضور محمدرضا زنوزی برگزار شد، گفت: «جلسه‌ خاصی نبود. در مورد مسائل ورزشی صحبت شد. قرار شد مسائل جلسه از سوی استانداری اعلام شود. دیروز در مورد همه مسائل صحبت شد. ما کمیسیون ورزشی داریم و قبل از این هم 20 جلسه برگزار شده بود.»

بهتاج در مورد اینکه خودش در مورد اتفاقات دیروز چه نظری دارد، گفت:‌ «مگر اولین بار است که در فوتبال ایران این اتفاق می‌افتد. این اولین بار نبود و آخرین بار هم در کل کشور نخواهد بود که این اتفاقات رخ می‌دهد. تراکتورسازی فصل خوبی را پشت سر گذاشته است. در این فصل هیچ تنشی در ورزشگاه یادگار امام رخ نداده بود. اتفاقات بدتر در ورزشگاه‌های دیگر و استان‌های دیگر رخ داده است. دیروز یک مشکل خاص بود که از سوی چند نفر رخ داد و مربوط به همه هواداران نبود.»

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در مورد اینکه خیلی‌ها نگران دیدار تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم مقابل پرسپولیس هستند، گفت: «هیچ نگرانی وجود ندارد. نگرانی از جانب چه کسی را من نمی‌دانم. یک بازی خوب را همه مشاهده می‌کنند و مشکلی هم ایجاد نخواهد شد.»

۱ ۳  
آی اسپورت
2019-04-20 16:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
shl
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۲۲
.
###
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۱۸
اره خب نگران بودین تعجب میکردیم دیروز جنگ بین خودشون بود 60 تا زخمی دادن البته تا کسی نَمرده جای نگرانی نیست!!!!
۴
تامی
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۵۸
آره نگران نیستن چون وحوش تپه نورد رو میخوان باز بزارن برای نشان دادن بربریت
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر