فهرست
سپاهان و تراکتور برنده دعوای دعوای سرخابی‌ها!
سپاهان و تراکتور برنده دعوای دعوای سرخابی‌ها!

سپاهان و تراکتور برنده دعوای دعوای سرخابی‌ها!

آی اسپورت - متاسفانه در دعوای  سرخابی ها سپاهان  است که لذت می برد چون در پی این جنگ و جدال ها است که هیچ کس توجه نمی کند چه اتفاقاتی به نفع این تیم رخ می دهد و آب از آب تکان نمی خورد. مدیریت، سرپرست و دیگر مسوولان استقلال در همین فصل چند بار درباره بیرانوند، چه قبل و چه بعد از صدور حکم مصاحبه کردند و در نهایت مدیریت پرسپولیس را هم مجاب به موضع گیری متقابل کردند.

البته انصاری فرد در مصاحبه اخیر خود به صراحت عنوان کرد ما نمی خواهیم تقابلی با استقلال داشته باشیم چرا که در پی این مجادله ها هیچ کس توجهی به منتغع شدن برخی تیم های دیگر از اتفافات متعدد ندارند. فتحی اما به هر بهانه ای علیه پرسپولیس مصاحبه می کند. شاید او که این فصل هم تیمش در پی پانزده تغییر در کادر  بازیکنان و تغییرات مکرر در کادر فنی آسیب دیده حال که استقلال با سپاهان و تراکتور فاصله گرفته همچون فصل قبل توجهی به آنچه به نفع این دو تیم رخ را می دهد ندارد یا نداشته باشد اما حقیقت این است که در پی دعوای سرخابی ها، سپاهان و تراکتور دارند لذت می برند.

به عنوان نمونه سرخابی ها محروم از تماشاگر می شوند اما سپاهان که تماشاگرانش در تهران ماموران را پرت کردند و در نقش جهان ده ها هوادار پرسپولیس را مضروب و مجروح  کردند محروم نشدند. چگونه است ده ها تماشاگر تراکتور ماموران را سنگباران کرده و شعارهای توهین  آمیز سر می دهند اما محروم نمی شوند.

اگر پرسپولیس بخاطر شعار تماشاگران و اجرای محرومیت تعلیقی محروم از تماشاگر شده مگر سپاهان و تراکتور که محرومیت تعلیقی داشته اند امسال علیه حریفان شعار نداده اند؟ اگر استقلال تماشاگرش سنگ پراکنی کرده و محروم شده مگر تماشاگران سپاهان و تراکتور بدتر از این تخلفات را مرتکب نشده اند؟

چرا استقلال هیچ اشاره ای به اشتباهات داوری مکرر به نفع تیم قلعه نوعی ندارد. چرا پرسپولیس و استقلال باید در روز تعطیل فقط دو بازی خانگی داشته باشند اما تراکتور نه و سپاهان هفت بازی در روز تعطیل میزبان حریفان  باشند. آیا اگر بازیکنی از پرسپولیس همچون نورافکن به ناگاه به تیم ملی دعوت می شد و با افزایش تعداد ملی پوشان بازی پرسپولیس به تعویق می افتاد امروز استقلالی ها سکوت می کردند؟

در این باره علاوه بر مدیران و مربیان و بازیکنان دو تیم سرخابی هواداران دو تیم هم عمدتا به مسایل مرتبط با تیم رقیب توجه دارند و کمتر به آنچه در زمینه های مختلف به نفع تراکتور و سپاهان رقم می خورد عکس العمل نشان می دهند. البته پرسپولیسی ها چون در فصول گذشته رقابت تنگاتنگی با سپاهان و تراکتور داشته‌اند نسبت به  مسایل این دو رقیب بی تفاوت نبوده اند اما بدون اغراق و جانبداری همه تمرکز و توان استقلالی ها در این خلاصه شده که علیه پرسپولیس موضع بگیرند و نسبت به دو تیم سپاهان و تراکتور کاملا بی تفاوت هستند چرا که استقلال در این سالها اوضاعی بحرانی داشته و رقابت چندانی با سپاهان و تراکتور نداشته.

در مجموع بهتر است سرخابی ها بیدار شوند و ببینند که چگونه از دعوای شان دیگر تیم ها لذت می برند. این در حالی است که عملا و علنا استقلالی ها  هم همچون سپاهان و تراکتور علیه پرسپولیس موضع گرفته و با هم جبهه ای را در مسیر جلوگیری از تکرار قهرمانی های پرسپولیس شکل داده اند.

۱۵ ۹  
آی اسپورت
2019-10-09 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
ایرانی
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۳۴
استقلال نیازی به راهنمایی ناهارخور های قلم به مزد لنگی امثال شما ندارد
۶
titi
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۲
قدوسی چند؟ قیمت بگو ناموست چند؟ جاکش هوادار تراکتورو میگی محروم کنن ؟! بی ناموس مدیر عامل پارس جنوبی از ما بخاطر مهمان نوازی تشکر کرده کمیته انضباطی بخاطر مهمان نوازی تشکر کرده توی ننه لنگی میای میگی محروم؟! خیلی جاکشی قدوسی خیلی
۷
6
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۵
پرسپولیس فقط میخواد خودش قهرمان بشه اما کیسه کشا فقط میخوان پرسپولیس قهرمان نشه این یعنی تن به هر خواری و ذلتی میدن! حتی اگه به ضرر خودشون هم باشه
۱
رضا
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۱۳
ظاهرا رفتن فغانی وعدم امکان مافیای فوتبال برای حمایت از تیمهای حکومتی به دلیل افشاگری های متعدد وپخش تخلفات وتناقضات در فضای مجازی برخی نویسندگان مزدوررا حسابی عصبانی کرده است
۸
Tohid
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۱
کدوم سنگباران مامور داداش؟ تاریخش کی بوده؟
۲
احسان
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۵۸
سپاهان و تراکتور این فصل کمترین حاشیه رو داشتن و متاسفانه میبینیم سرخابی ها پیشرفت خودشون رو تو حاشیه سازی برای این دو تیم میدونن . کاش این حرفو از یه هوادار ساده میشنیدیم میذاشتیم به حساب تعصب خشک . کاش این مقاله که حکم دستور آغاز حاشیه سازی برای دو قطب شهرستانی رو صادر میکنه از طرف نویسنده و روزنامه نگار نبود.
۶
تراکتور
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۱:۲۷
آقای قدوسی نمونه مرد کثیف
۶
علی
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۰
قدوسی تا کی میخوای کرم بریزی اینجا سایت ننه بابات نیست که علیه تیم های شهرستانی جبهه گرفتی.روزنامه های کشور شده سرخابی تلویزیونمون شده سرخابی بابا بس کنین تورو خدا تا کی میخواین حق خوری کنین دیگه گندش دراومد
۵
مهدی
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۲
حسین قدوسی !!! چقدر پول گرفتی ؟؟ اخه ادم این قدر تابلو !!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر