فهرست
دو گزینه چلسی برای جایگزینی موراتا
دو گزینه چلسی برای جایگزینی موراتا

دو گزینه چلسی برای جایگزینی موراتا

آی اسپورت- چلسی دو گزینه برای جایگزینی مهاجم اسپانیایی خود در نظر گرفته است.  آلوارو موراتا در دوران کونته بود که از رئال مادرید به چلسی پیوست. این بازیکن جوان اسپانیایی در فصل جاری نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و جایگاه خود را در ترکیب اصلی آبی پوشان لندنی از دست داده است.

روزنامه سان انگلیس نوشت که ساری اعتماد خود نسبت به موراتا را از دست داده و به دنبال انتخاب جایگزینی برای این مهاجم است.  مائورو ایکاردی، مهاجم اینتر و پاتریک کوترونه، مهاجم میلان دو گزینه ساری برای جایگزینی موراتا هستند. رقم فروش ایکاردی بالا است تا جایی که اینتر برای فروش کاپیتان خود ۹۰ میلیون پوند می‌خواهد و این مهاجم آرژانتینی چند پیشنهاد خوب دیگر از تیم‌های بزرگ اروپایی دارد.

اما جذب گزینه دوم راحت‌تر است چرا که کوترونه تنها ۲۰ سال سن دارد  رقم فروش او با وجود آن که به تازگی قراردادش را تمدید کرد تنها ۲۵ میلیون پوند است. این مهاجم جوان در فصل جاری با وجود آن که نیمکت نشین ایگواین بوده اما در ۶ بازی ۳ گل به ثمر رسانده است.

چلسی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با هدایت ساری عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و در ۸ بازی ۲۰ امتیاز کسب کرده تا تنها با تفاضل گل کم‌تر نسبت به منچستر سیتی در رده دوم جدول رده بندی باشد.

۱    
آی اسپورت
2018-10-19 15:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر