فهرست
خامس در بایرن؛ چه پستی؟
خامس در بایرن؛ چه پستی؟

خامس در بایرن؛ چه پستی؟

آی اسپورت- مدیر اجرایی بایرن مونیخ، کارل هاینتس رومنیگه، مدت‎هاست به دنبال جذب خامس رودریگس است. اما کارلتو در چه پستی می‎تواند از او استفاده کند؟ کارشناسان معتقدند خامس رودریگس هرگز در دوران رافا بنیتس یا زین‎الدین زیدان موفق نبوده و پست مناسبی در تیم نداشته. در زیر نگاهی خواهیم داشت به گزینه‎هایی که کارلتو برای استفاده از مهاجم کلمبیایی در بایرن در سیستم 1-3-2-4 دارد.

هافبک میانی

1
1

بدون ژابی آلونسو برای رهبری کردن میانه میدان خامس می‎تواند آرتورو ویدال را بیشتر به سمت مرکز زمین جا به جا کند‏‌، هرچند که ستاره اهل شیلی فصل گذشته در کنار تیاگو آلکانتارا یکی از بازیکنان خلاق بود. در مرکز زمین اما رقابت زیاد است. در این تابستان کورنتین تولیسو و سباستین رودی هم به تیم آلمانی اضافه شدند و از قبل هم رناتو سانچس در تیم حضور داشت.

کناره‌ها

2
2

در رئال مادرید آنچلوتی از او در کناره زمین و یکی از 3 بازیکن پشت مهاجم استفاده می‎کرد و حالا می‎تواند در آلیانتس آرنا همین کار را کند. خامس قبلا در این پست جواب داده است و در شرایطی که داگلاس کاستا در آستانه پیوستن به یوونتوس است‏‌، فضا برای او بیشتر هم شده است. برای این پست هم رقیبان او سرگی نبری‏‌، کینگزلی کومان و توماس مولر هستند.

هافبک تهاجمی

3
3

در تئوری، بهترین پست برای خامس بازیکن میانی در بین 3 نفر ژشت مهاجم در سیستم 1-3-2-4 است. . در این پست او می‎تواند رابطی برای بازی بین خط میانی و خط حمله باشد و خودش هم گاهی وارد محوطه جریمه شود. اما اگر سیستم بخواهد در مونیخ تغییر کند باید پست او هم تغییر کند.

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-07-12 15:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
amir hosein
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
دومین عکس معقول تر و خوفناک تره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر