فهرست
مخالفان حضور رادو در پرسپولیس چه کسانی بودند؟
مخالفان حضور رادو در پرسپولیس چه کسانی بودند؟

مخالفان حضور رادو در پرسپولیس چه کسانی بودند؟

آی اسپورت - بوژیدار رادوشوویچ یکی از ۷ بازیکن پرسپولیس است که در چهار قهرمانی متوالی این تیم حضور داشته است. رادو که شروع خوبی در پرسپولیس نداشت اما رفته رفته توانست با شرایط کنار بیاید تا امروز تبدیل به مرد اول دروازه پرسپولیس شود. این دروازه‌بان که ۳ فصل دیگر هم با سرخپوشان قرارداد دارد و بارها ابراز امیدواری کرده که بتواند فوتبالش را در این تیم به پایان برساند در تمرینات پیش از شروع فصل ابتدا از سوی افرادی که مشخص نشد چه کسانی بودند با فشار به گابریل کالدرون در لیست مازاد قرار گرفت اما بعد از فشارهایی که به باشگاه از سوی هواداران وارد شد و بررسی شرایط باشگاه کالدرون از تصمیم خود منصرف شد.

رادوشوویچ درباره این مساله در گفت و گو با یکی از رسانه اعلام کرد که لازم نیست در مورد اسامی آن افراد صحبت کنم اما همه می‌دانند منظورم چه افرادی است. من پسر خوبی هستم که نام آن نفرات را نمی‌گویم اما آنها در پرسپولیس کارهای مثبتی انجام ندادند. کالدرون مربی در سطح جهانی بود و همیشه در قلب من جای دارد. او تازه به پرسپولیس آمده بود و هنوز کامل با شرایط آشنایی نداشت. کالدرون صحبت هایی که با او در خصوص من شده بود را با من در میان گذاشت و طبیعی بود که کالدرون به حرف آن فرد گوش کند چون آنها او را آورده بودند.

رادو در ادامه گفته است که من کاملا حرفه‌ای با سرمربی وقت صحبت کردم و او از من حمایت کرد. اما او هم قبل از ترک ایران فهمید که آن افراد چه نیتی داشتند. او رفته رفته من را شناخت و از من حمایت کرد. افرادی که الان در باشگاه نیستند من را نمی‌خواستند و به کالدرون برای اخراج من فشار می‌آوردند. الان من اینجا هستم اما خبری از آن افراد نیست.

با توجه به صحبت های رادو و کدهایی که در مصاحبه داده است حدس زدن اسامی آنها نباید کار سختی باشد اما فقط می توان گفت که منظور رادو افرادی بودند که از ابتدای فصل در نقش های مختلف، در پرسپولیس مسئولیت اجرایی داشتند اما بعد از آمدن انصاری فرد یکی از آنها از پرسپولیس جدا شد و دیگری هم دایره فعالیتش در باشگاه محدود شد که همین موضوع هم شاید یکی از اختلافات کالدرون با مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس بود.

فوتبالی 

۱    
آی اسپورت
2020-08-03 01:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر