فهرست
چهره روز: سیامک، سمج و خوش‌شانس!
چهره روز: سیامک، سمج و خوش‌شانس!

چهره روز: سیامک، سمج و خوش‌شانس!

آی‌اسپورت - این علی علیپور بود که تنها گل نبرد خارج از خانه پرسپولیس را در برابر سیاه‌جامگان به ثمر رساند اما بیشتر از زننده گل دیرهنگام در ورزشگاه ثامن مشهد، حرکت سیامک نعمتی لحظاتی قبل از رقم‌خوردن گل مورد توجه هواداران تیم برانکو قرار گرفت تا هافبک شماره 88، چهره اصلی یک پیروزی دلچسب باشد. سیامک که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین مسابقه وارد شده بود، تا آخرین لحظه دست از تعقیب توپ برنداشت و با استفاده از غفلت مدافع حریف، شرایط مناسبی را برای وحید امیری فراهم کرد. سخت‌گیری و سماجت سیامک، اولین گام بلند برای باز کردن دروازه حریف به شمار می‌رفت اما نعمتی در این لحظه خاص از مسابقه، خوش‌شانس هم بود. سانتر امیری درست روی بند استوک‌های علیپور فرود آمد و در میان بهت عین افشار و حنیف عمران‌زاده، توپ به تور دروازه مشکی‌پوشان چسبید. اگر توپ امیری با این دقت ارسال نمی‌شد، حالا خبری از ستایش سیامک در میان هواداران پرسپولیس نبود.

ستاره فصل گذشته پیکان، از شروع دوران حضور در تیم پرفسور با بدشانسی‌های زیادی دست و پنجه نرم کرد. خراب‌کردن پنالتی سرنوشت‌ساز در نبرد جام حذفی با نفت آبادان، چیزی شبیه تیر خلاص این بازیکن به خودش بود. انتظار می‌رفت او تا زمان زیادی به نیمکت دوخته شود اما برانکو هنوز هم در حساس‌ترین دقایق از هر مسابقه، به این بازیکن اعتماد داشت و از باورکردن او دست نمی‌کشید.  دوران بدشانسی نعمتی در پرسپولیس به پایان رسیده و او از این هفته بعد، اعتماد به نفس گمشده‌اش را پیدا خواهد کرد. حالا انتظارها از او به مراتب بیشتر خواهد شد. سیامک نعمتی هنوز راه درازی تا فیکس‌شدن در پرسپولیس دارد اما تبدیل شدن از یک تعویض ناامیدکننده به یک تعویض طلایی، دستاورد کم‌اهمیتی نیست.

۱۸ ۲  
آی اسپورت
2018-01-13 15:00:00
نظر دهید

۲ نظر
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
سیامک اگه این مطلب رو میخونی بدون الگوت باید همین جوون 24 ساله مقابلت باشه .. علی علیپور..کسی که اسیر حواشی دوست عزیز ساده لوحمون م.ط نشد و فقط تمرین کرد و تمرین.. نیمکت نشین بود ولی گل داربی زد 3 امتیازیش.. پنالتی خراب نکرد و سکوت کرد.. شل.ار کوتاه نپوشید و تو اینستاش قربون صدقه دااشی های پفکی نرفت.. نصف پیرهنش بیرون از شلوارش نیفتاد و تا همین الانم پورشه نداره یه ماشین چینی داره که اسمشم نمیدونم چیه.. اما کوه انگیزه بود و الان چشم و چراغ لیگه .. این راهو انتخاب کنی فصل بعد با استعدادی که داری فیکس پرسپولیس و تیم ملی هستی..برو جلو ارتش سرخ 40 میلیونی هم پشتته..
۱ ۱
عشق است پرسپولیس
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
❤❤
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر