فهرست
سپاهان پاسخ داد؛ مجیزگویی داوران را نکنید!
سپاهان پاسخ داد؛ مجیزگویی داوران را نکنید!

سپاهان پاسخ داد؛ مجیزگویی داوران را نکنید!

آی اسپورت - سریال «بیانیه‌بازی» در فوتبال ایران در سال 98 هم ادامه دارد. دیروز باشگاه ذوب‌آهن در بیانیه‌ای نسبت به داوری بازی‌های این تیم اعتراض کرد و البته به بعضی از مصاحبه‌ها که باعث محدود شدن داوران برای قضاوت بازی‌های بعضی از تیم‌ها شده طعنه زد. باشگاه سپاهان هم که متوجه شده بود مخاطب این بیانیه است، ساکت نماند و امروز پاسخ تیم همشهری را داد. متن جوابیه باشگاه سپاهان به شرح زیر است:

«به نام خدا

نوروز فوتبال ایران و لیگ برتر با دربی اصفهان آغاز خواهد شد و این فال نیکی برای هواداران فوتبال ایران است تا از یک بازی همیشه جذاب لذت ببرد.اما نباید از یاد برد چقدر حرف‌های غیرکارشناسی می‌تواند حساسیت بیجا به این دیدار منتقل کند و از جذابیت‌ها کم کند. باشگاه سپاهان هم با اینکه اکثر اشتباهات داوری به ضررش اتفاق افتاده و در بازی رفت برابر ذوب‌آهن با وجود پیروزی بیشترین ضرر از داور در یک بازی را متحمل شده سکوت پیشه کرد تا حاشیه تازه‌ای ایجاد نشود.

اما باشگاه محترم ذوب‌آهن با استناد به حرف‌های آقای قلعه‌نویی بعد از بازی با فولاد خوزستان و دستاویز قرار دادن یک سوتفاهم رسانه‌ای، بیانیه‌ای را صادر کرد که در آن سعی شده تیم داوری دربی اصفهان تحت تاثیر قرار بگیرد. بهتر است فراموش نکنیم این رفتارها - که البته ما آنرا منتسب به ذوب‌آهنی‌های اصیل نمی‌دانیم - فقط به نمایش پاک یک میدان مسابقه لطمه می‌زند و بهتر است حرفه‌ای گری را جای احساسات لحظه‌ای بگذاریم که گاه منجر به مجیزگویی‌های اغراق‌آمیز از داوری می‌شود و گاه به رفتارهای گل‌درشت کنار خط می‌انجامد.

فارغ از هر نتیجه‌ای باشگاه سپاهان و اعضای این تیم جاده صاف کن تیم های دیگر نیستند بلکه وارد مبارزه‌ای پاک و جوانمردانه‌ای می‌شوند که انتهای آن سود و بهره‌اش به مردم شریف اصفهان برسد. دربی اصفهان قرار نیست مثل باقی دربی‌ها یک بازی پر از استرس و بی کیفیت باشد. اینجا همه چیز پاک است و حرف‌ها در زمین زده خواهد شد. در پایان اینکه سپاهان به احترام اهالی فوتبال قصد نداشت بیانیه‌ای پیش از این جشن فوتبالیِ پاک صادر کند اما بعد از بیانیه باشگاه ذوب آهن و بعضی از مصاحبه‌های شائبه‌دار بر خود واجب دانستیم که نکاتی را برای روشن شدن اذهان عمومی مطرح کنیم.»

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-03-24 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامان
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۳۱
ببین کی داره از فوتبال پاک حرف میزنه :)))))
۹
قارتال
يكشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۰۴
اینهمه صغری کبری لازم نیست ، با خیال راحت تبانی کنید.
۷
فرهاد
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۵۶
احسنت فوتبال ایران را این پرسپولیس تبدیل به لجن زار کرده که حتی در اسیا هم با کثافت کاری به فینال رفت درود بر سپاهان کبیر که خواب را از سر هواداران پرسپولیس و نویسندگان پولکی مانند قدوسی و نامدار جیره خوار ربوده که در ایام عید هم خانواداه را رها کردند بر ضد سپاهان می نویسند که مبادا سپاهان 3 امتیاز برابر ذوب را بگبرد. چرا همان استدلال تراکتور ماشین را انجام نمی دهید که می گفتند تراکتور صدر است ماشین سازی وسط جدول پس حتما تراکتور می برد اینجا کسی هست ادعا کند سپاهان حتما می برد ؟ کسی است شرط بگذارد که سپاهان چون 20 امتیاز از ذوب جلو است می برد؟ معلومه نه چون اینجا فوتبال پاک است حالا این دوزاری ها که کامنت می گذارند فوتبال پاک را مسخره می کنند فهمیدند چرا این بازی پاک است؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر