فهرست
مرفاوی: به دنبال 3 امتیاز بازی با مس هستیم
مرفاوی: به دنبال 3 امتیاز بازی با مس هستیم

مرفاوی: به دنبال 3 امتیاز بازی با مس هستیم

آی اسپورت - صمد مرفاوی که به جای محمود فکری به نشست خبری پیش از دیدار با مس رفسنجان رفته بود، درباره این مسابقه و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

 

خوشحالم دوباره در استان کرمان هستم

قبلا در کرمان کار کردم. خوشحالم در این استان هستم. بازی سخت و مهمی داریم. با توجه به شرایطی که در جدول داریم باید این شرایط را حفط کنیم و بالاتر برویم و در کورس باشیم. آماده این بازی هستیم. تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم. مس هم تیم خیلی خوبی است. از این تیم شناخت داریم. در بازی های آخر نتایج خوبی گرفتند و از نظر روحی شرایط خوبی دارند.

 

به دنبال 3 امتیاز دیدار با مس هستیم

تلاش بیشتری می‌کنیم که این سه امتیاز مهم را به دست بیاوریم. بچه های ما کاملا آگاه هستند و شرایط را به خوبی درک می‌کنند. آنها را از نظر روحی آماده کرده‌ایم که بتوانیم این 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

 

باید به عزیزی خادم کمک کنیم

فوتبال ایران باید مسیر جدیدی را طی کند. او با توجه به برنامه هایی که دارد امیدوارم بتواند به خوبی کار کند و شرایط فوتبال ما را چه داخلی و چه بین المللی بهتر کند. انشاالله کارایی خوبی داشته باشد. باید به او کمک کنیم که فوتبالمان در آسیا حرف اول را بزند و بتوانیم در آینده جام هایی هم داشته باشیم. باید در فوتبال داخلی هم تحولاتی ایجاد شود که شرایط تیم‌ها به لحاظ اقتصادی بهتر شود و تیم‌ها بتوانند از نظر اقتصادی کارایی لازم را در بحث مسابقات داشته باشند.

 

دلیل غیبت فکری در نشست خبری؟

دلیل خاصی نداشت. ما یک کادرفنی هستیم و همه باید به هم کمک کنیم. اگر کسی شرایطش را نداشت که به لحاظ جسمانی من هستم، من نبودم نفرات دیگری هستند. باید با هم هماهنگ باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا سرمربی استقلال قهر کرده، گفت: اصلا چنین مساله ای نیست.

 

باید از شکست‌هایمان درس بگیریم

شرایط استقلال خوب است. بالای جدولیم و باید تلاش کنیم که امتیازات لازم را به دست بیاوریم تا به صدر جدول برسیم. هدفمان صدر جدول است. توانش را داریم. اگر شکستی داشتیم در گذشته، باید از آن درس بگیریم که در آینده جبران کنیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

 

قهر مظاهری؟

من نمی خواهم به این موضوع بپردازم چون مهمتر از آن بازی فرداست که باید تمرکز لازم را داشته باشیم. این مربوط به مسئولان باشگاه است و باید تصمیاتشان را بگیرند و در زمان لازم اعلام می‌شود. مهمترین کار ما بازی فرداست. من نمی خواهم به این موضوع بپردازم چون مهمتر از آن بازی فرداست که باید تمرکز لازم را داشته باشیم. این مربوط به مسئولان باشگاه است و باید تصمیماتشان را بگیرند و در زمان لازم اعلام می‌شود. مهمترین کار ما بازی فرداست.

 

مهری فردا بازی می‌کند؟

خیر. سعید مهری امروز اضافه شد و تمرینی با ما نداشته، در آینده از او استفاده می‌کنیم.

 

مس کیفیت خوبی دارد

مس رفسنجان تیم خوبی است. بازی‌هایی که از این تیم دیدیم کیفیت و هماهنگی خوبی دارند. نتایج خوبی به دست آورده و فکر می کنم می‌تواند بهتر از این هم شود.

 

غایبان بازی فردا

مرفاوی در مورد مصدومان و محرومان استقلال گفت: داریوش شجاعیان مصدوم است. محروم هم نداریم.

 

هیچ کس قول قهرمانی نمی‌دهد

انشاالله بتوانیم فردا بازی خوب و قدرتمندی انجام بدهیم. می‌دانیم از این بازی چه می خواهیم. ان شاالله بازیکنان ما با انگیزه و تمام توانشان بازی خوبی انجام بدهند. قول قهرمانی نمی‌دهم اما به فکر قهرمانی هستیم. هیچ مربی قول قهرمانی نمی‌دهد و چنین چیزی مشخص نیست. حتی صدرنشین فعلی هم نمی تواند قول قهرمانی بدهد چون 15 بازی باقی مانده اما ما برای قهرمانی می جنگیم تا آن را به دست بیاوریم.

     
آی اسپورت
2021-02-28 21:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر