فهرست
هنر شاکی کردن مردان آرام!
هنر شاکی کردن مردان آرام!

هنر شاکی کردن مردان آرام!

آی اسپورت - آنچه یک‌شنبه اتفاق افتاد و سرمربی ایتالیایی استقلال را تا مرز انفجار پیش برد و باعث شد او تهدید به استعفا کند، در فوتبال ایران اصلاً چیز عجیب و جدیدی نیست و مربیان وطنی بدتر از این را تجربه کرده‌اند و صدای‌شان درنیامده است.

گذشته از شوخی، صدای اعتراض مرد ایتالیایی زودتر از آنچه تصور می‌کردیم، بلند شد. با استراماچونی که از بدو ورود به تهران خیلی کم حرف، رام و آرام نشان داد، کاری کردیم که حالا پرخاش می‌کند، قیافه می‌گیرد و اولتیماتوم می‌دهد. باور کنید اوضاع کالدرون آرژانتینی هم بهتر از مرد ایتالیایی نیست. به فیلمی که دیروز در کانال تلگرامی خبرورزشی منتشر شد، توجه کنید. کالدرون با خشم از پله‌های ورزشگاه محل تمرین پرسپولیس پایین می‌رود، خودش نیزه‌ها را برای تمرین برمی‌دارد و با عصبانیت به زمین تمرین برمی‌گردد.

این از کالدرون که از بی‌نظمی‌ها و بی‌تفاوتی‌ها جوش آورده و این هم از استراماچونی که در گلایه‌هایش از اتفاقات داخلی استقلال، گفته حتی برای خرید وایت‌برد هم خودم باید اقدام کنم (این که چیزی نیست؛ کی‌روش پول کمک‌ها را خودش حساب می‌کرد و برانکو پاداش بچه‌ها را از جیبش می‌داد!) بله، این ما هستیم که صدای اعتراض خارجی‌ها را درمی‌آوریم و از آن‌ها پرخاشگر و تندخو و شاکی می‌سازیم. این کار را قبلاً با کی‌روش کردیم و بعد هم با تعجب پرسیدیم چرا این آدم با همه دعوا دارد؟ بله، با افتخار این ما هستیم که با بی‌نظمی و بی‌تفاوتی از آرام‌ترین چهره‌ها، معترض می‌سازیم!

 

خبر ورزشی 

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2019-08-13 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
ss
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۴۹
این ما نیستیم که اینـکارارو میکنیم،این مسئولین دوزاری هستن که اینکارارو میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر