فهرست
رکورد بیرانوند؛ بیشترین کلین‌شیت با کمترین سیو
رکورد بیرانوند؛ بیشترین کلین‌شیت با کمترین سیو

رکورد بیرانوند؛ بیشترین کلین‌شیت با کمترین سیو

آی اسپورت – در جدول بیشترین کلین‌شیت‌ها تا پایان هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس با 3 کلین‌شیت در صدر قرار دارد. او فقط در بازی مقابل السد در قطر نتوانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد و 3 گل خورد اما در 3 دیدار دیگر کلین‌شیت کرد. با این حال او در مقایسه با دروازه‌بان‌های دیگر تیم‌های ایرانی لیگ قهرمانان آسیا کمترین سیو را داشته است. بیرانوند در 4 بازی پرسپولیس 9 سیو داشته اما محمدرشید مظاهری دروازه‌بان ذوب‎آهن که دو کلین‌شیت ثبت کرده، در مجموع 19 سیو داشته است! او بعد از دروازه‌بان شانگهای شنهوا که 21 سیو داشته، دومین نفر جدول بیشترین سیوها در 4 هفته ابتدایی لیگ قهرمانان است.

بعد از مظاهری، دروازه‌بان جوان استقلال یعنی حسین حسینی با 13 سیو، در میان دروازه‌بان‌های ایرانی بیشترین سیو را داشته است. او با وجود این تعداد سیو، حتی یک کلین‌شیت را هم ثبت نکرده است. جوردی آلمیدا دروازه‌بان تراکتورسازی هم در 4 بازی خود، 10 سیو داشته و فقط یک بار توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد.

جدول عملکرد دروازه بان ها در آسیا
جدول عملکرد دروازه بان ها در آسیا

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-03-15 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
reza
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۰
کلین شیت بدون سیو ارزش نداره مظاهری و حسینی‌ بهترن
اسطوره جعل سعید از خوزستان!!
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۲۵
تعداد سیو به تنهایی مهم نیست برادر
تعداد سیو به اضای تعداد خطر بروی دروازه مهم است!!
یک گلر 3 توپ خطرناک به سمتش میاد و هر سه تا رو میگیره
یک گلر هم 10 تا توپ میاد 5 تاشو میگیره!!
اولی سیواش کمتر بوده ولی 100 درصد سیو داشته
ولی دومی 50 درصد سیو داشته.
هر چند که کیفیت هر سیو هم یا سیو دیگه متفاوته. توپی که دخیا توو بازی رفت با سویا گرفت یک سیو حساب میشه، ضربه اروم از پشت محوطه که گلری خاص!!!نمایشی دفعش میکنه هم یک سیو حساب میشه!!اما آن کجا و این کجا...
الان که بیرانوند داره خوب عمل میکنه شماها خوتون پاره کنید...
۲
علی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
احتمالا این آمار از توبره فردوسی پور بیرون زده!
همان که برای انتخاب مسخره مرد سال فوتبال ایران با قرار دادن دو پرسپولیسی در میان نامزدان، رای هواداران پرسپولیس را می شکند...
۸
علی زارع
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
یعنی دم سید جلال گرم.
۵
مصطفی
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
جالبه باوجود چنین آماری، مغضوب ترین بازیکن پرسپولیس از دید رسانه ها یه مدافع هست.
لعنت به دست به قلم هایی که نقد و تحلیلشون نه بر اساس منطق، که بر اساس موج رسانه ایه.
۴
حمید
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
واقعا برای نویسنده این مطلب متاسفم.
یا آگاهانه قصد تخریب داشته و یا اصلا قدرت استنتاج نداره. رکورد بیشترین کلین شیت بیرانود در بین حداقل 32 دروازه بان (8 گروه 4 تیمی) به دست اومده اما رکورد کمترین سیو بین فقط 4 تا دروازه بان تیم های ایرانی. یعنی 28 دروازه بان دیگه هم هست که بررسی نشدن. حالا اومدیم و بیرانوند دقیقا بعد از این 4 تا دروازه بان در رتبه 5 بین 32 نفر قرار داشت بازم می تونی بگی بد دروازه بانی کرده؟ وقتی می خواین کسی رو تخریب کنین از هر حقه کثیفی استفاده می کنین. آمارهاتون شده مثل نمودارهای احمدی نژاد.
برای من اما عملکرد بیرانوند بر مبنای هیچ کدوم از این امارهای سردستی که شما میدین نیست ( البته کلیت شیت مهمه اما اعتبارش برای کل تیمه و تفکیک کردن نقش دروازبان و دفاع و مهاجم بی معنیه.). بیرانوند چند وقتیه که خیلی بهتر و متمرکز تر بازی می کنه و به وضوح نسبت به ابتدای فصل پیشرفت کرده. شما هم دیر یا زود مجبورین به این نکته اعتراف کنین.
۶
تاج کبیر
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱
به نظرشما بسته نگه داشتن دروازه دربرابرالوصل و نسف کاربزرگی هست 3 کلین شیت کرده در یک بازی 3 تاخورد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر