فهرست
تراکتور در دیدار دوستانه سپاهان را شکست داد
تراکتور در دیدار دوستانه سپاهان را شکست داد

تراکتور در دیدار دوستانه سپاهان را شکست داد

آی اسپورت – تیم فوتبال سپاهان عصر امروز در ورزشگاه نقش جهان میزبان تراکتور تبریز بود که در نهایت با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

سپاهان در نیمه اول با ترکیب پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد نژادمهدی، امیدنورافکن، مهدی ترکمان، سروش رفیعی، سیدمحمدرضاحسینی،سجاد شهباززاده، محمدکریمی و محسن الغسانی وارد زمین شد.

ترکیب اولیه تراکتور را هم محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، محمد قنبری، میثم تیموری، وفا هخامنش، اکبر ایمانی، سعید مهری، احسان حاج‌صفی، مهدی تیکدری سعید واسعی و اوکاچا حمزویی، تشکیل دادند.

در دقیقه ۳۵ این بازی داور یک پنالتی به سود سپاهان اعلام کرد اما محمدرضا اخباری دروازه‌بان تراکتور با مهار ضربه محسن الغسانی مانع از باز شدن دروازه مهمان شد و به این ترتیب نیمه اول مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم، مهدی کیانی هافبک با تجربه سپاهان که در اردوی تهران غایب بود و از روز شنبه به تمرینات ملحق شد، برای سپاهان به میدان رفت. علاوه بر کیانی، کی‌روش استنلی، رضامیرزایی، محمدپاپی، رسول نویدکیا، محسن مسلمان و عزت‌الله پورقاز نیز برای تیم اصفهانی بازی کردند.

دقیقه ۷۴ دروازه سپاهان با گل به خودی امیدنورافکن باز شد تا سرخپوشان تبریزی با این گل بتوانند برنده بازی دور از خانه باشند.

     
آی اسپورت
2020-10-26 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر