فهرست
آخرین خبر از تیام؛ یک ماه دور از دسترس
آخرین خبر از تیام؛ یک ماه دور از دسترس

آخرین خبر از تیام؛ یک ماه دور از دسترس

آی اسپورت – سرانجام اخبار ضد و نقیض درباره وضعیت مصدومیت مامه تیام به پایان رسید و وضعیت دقیق او مشخص شد. بلافاصله بعد از مصدومیت تیام در بازی با العین گفته می‌شد او دو ماه دور از میادین خواهد بود. یک روز بعد، از قول کادر پزشکی باشگاه استقلال اعلام شد که مصدومیت تیام خیلی هم جدی نیست و او با کمی استراحت و مراقبت می‌تواند در بازیروز 13 فروردین مقابل الریان استقلال را همراهی کند اما امروز مشخص شد که او به این بازی نخواهد رسید. بعد از معاینات دقیق پزشکان باشگاه و مشخص شدن جواب آزمایش‌ها، امروز اعلام شد که تیام 3 تا 4 هفته مصدوم خواهد بود. به این ترتیب او قطعا بازی با نفت تهران و بازی رفت با الریان و احتمالا دو بازی دیگر استقلال در لیگ برتر مقابل سیاه‌جامگان و گسترش فولاد را هم از دست خواهد داد و اگر شرایطش بهبود پیدا کند شاید به بازی آخر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال برسد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-03-16 17:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
داریوش
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
خودش امروز با خبرآنلاین مصاحبه کرد گفت مشکلی ندارم و به بازی الریان میرسم.شما بشکلی گزارش مینویسی که انگار خودت پزشک تیم هستی.
داریوش
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
این لینک مصاحبه امروزشه:
https://www.khabaronline.ir/detail/763070/sport/premiere-league
۴
امین
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۲۵
دیروز از طریق دوتا از دوستان که باهاش تماس داشتم گفتن که داره دوره درمان خودش رو انجام میده و ایشاالله به بازی الریان میرسه، نمیدونم بعضی از خبرگزاری ها این خبرها رو از کجا میارن ، چون هم خودش و هم کلینیک استقلال گفتن دوره درمانش دوهفته ای حل میشه ایشاالله
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر