فهرست
عالیشاه به کاشیما نمی‌رسد؛ آدام در فینال؟
عالیشاه به کاشیما نمی‌رسد؛ آدام در فینال؟

عالیشاه به کاشیما نمی‌رسد؛ آدام در فینال؟

آی اسپورت – میزان مصدومیت مچ پای امید عالیشاه به گونه‌ای است که این بازیکن قادر نخواهد بود در بازی پرسپولیس مقابل کاشیما که روز شنبه برگزار می‌شود، به میدان برود. ورم مچ پای عالیشاه زیاد است و این بازیکن حتی در راه رفتن هم احساس درد می‌کند و این موضوع باعث شده که عالیشاه نتواند روز شنبه برای پرسپولیس بازی کند تا دست برانکو بعد از محرومیت سیامک نعمتی و با مصدومیت عالیشاه بسته‌تر از هر زمان دیگری شود. به این ترتیب احتمالا بار دیگر شاهد حضور آدام همتی در ترکیب اصلی پرسپولیس باشیم.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-08 11:28:00
نظر دهید

۲ نظر
عبدالله
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۰۳
مرسی پرسپولیس
مرسی برانکو
تا همین جا هم گل کاشتید و مافوق انتظار ظاهر شدید. حماسه آفریدید
در حالی که 11 بازیکن فیکس ندارید، مردانه به فینال آسیا رسیدید

یادم به سال 1359 می افتد.
در خوزستان و شروع جنگ تحمیلی که باید با تفنگ ژ3 به جنگ تانک های مجهز آن زمان یعنی تاگ های T 72
صدام می رفتیم که تازه از شوروی کمونیستی تحویل گرفته بود.

اولا امیدوارم بچه کامبک کنند که در حد معجزه است
ثانیا اگه حتی جام را هم از دست بدهند بعنوان یک هوادار، به احترام پرسپولیس ، برانکو و بازیکنان با غیرتش خبردار می ایستم و تشویقشان می کنم
۲
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
سخنی با....یا گوزن نر یا بغداد بونجاح یا خربین
دوست نسبتا محترم ، چرا این قدر هم در ادبیات و هم در تفکر وقیحی؟
من از ابتدای تابستون دارم کامنت های تو رو دنبال می کنم ، اول قرار بود برانکو هفته شیشم و هفتم بعد از شکست سنگین در برابر الدحیل و ناکامی در لیگ توسط خود هوادارای پرسپولیس حیا کن رها کن بشنوه و بره . بعد قرار شد السد تیممون رو تیکه پاره کنه ، حالا هم که رسیدیم فینال اینجوری عقده گشایی می کنی . پس فکر نمی کنی عنوانی که پیش از این سپاهان و ذوب‌آهن با یک دوجین ستاره کسب کردند و استقلال کهکشانی از کسبش ناتوان بود رو چگونه پرسپولیس با یک تیم محروم که بهترین ستارهاشو از دست داده بود کسب کرد؟! آیا این حداقل دلیل بر شایستگی مردی به نام برانکو ایوانکوویچ نیست؟ چه تضمینی وجود داره کی‌روش که این همه ازش بالا میری بتونه تیم ملی رو به نیمه نهایی برسونه؟ به جز اینه که کی‌روش به تیم محبوبت خیلی آزار رسونده و ردپاش تو جدایی مجید حسینی و امید نورافکن کاملا مشهوده ؟ به جز اینه که بارها به سرمربی تیم محبوبت اهانت کرده؟
بعدشم ، این ادبیات پلشت جنسی معنایی جز حقارت و وقاحت تو داره ؟!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر