فهرست
ذوب‌آهن-آیزاول/ جور هندوستان
ذوب‌آهن-آیزاول/ جور هندوستان

ذوب‌آهن-آیزاول/ جور هندوستان

آی‌اسپورت- قلعه‌نویی و شاگردانش برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن به مصاف قهرمان لیگ هند می‌روند. ذوب آهن ایران، سه‌شنبه ۱۰ بهمن باید در بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف قهرمان آی لیگ هندوستان برود. تیم آیزاول در دومین سال حضورش در آی لیگ هند توانست به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست پیدا کند و جواز حضور در بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد.

تیم آیزاول که یک سرمربی پرتغالی به نام خورخه منزس را روی نیمکت خود می‌بیند با ترکیبی مقابل ذوب آهن قرار می‌گیرد که اکثر آن‌ها را بازیکنان هندوستانی تشکیل داده‌اند.

 ذوب آهن که هفتمین حضور خود را در لیگ قهرمانان آسیا تجربه می‌کند، می‌تواند با پیروزی در این دیدار خانگی به مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. شاگردان امیر قلعه‌نویی در صورت پیروزی در گروه B مسابقه‌ها قرار می‌گیرند و با تیم‌های الدحیل قطر، الوحده امارات و لوکوموتیو ازبکستان هم‌گروه می‌شوند. قلعه‌نویی و شاگردانش که این روزها در لیگ ایران، روزهای خوبی را سپری می‌کنند و با ۳۵ امتیاز در رده سوم لیگ برتر ایران قرار دارند به نظر نمی‌رسد برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان کار دشواری در پیش داشته باشند.

تیم فوتبال ذوب آهن بعد از این که AFC جواز حضور تیم نفت تهران در لیگ قهرمانان آسیا را لغو کرد، به عنوان جایگزین نفت به این مسابقه‌ها راه پیدا کرده است و فردا در ورزشگاه تازه بازسازی شده فولادشهر اصفهان رویاهای خود را در لیگ قهرمانان آسیا جست‌وجو می‌کند.

ذوب‌آهن ایران و آیزاول هند، سه‌شنبه ساعت ۱۷ به مصاف هم خواهند رفت. مرتضی تبریزی ستاره تیم فوتبال ذوب آهن با ۱۰ گل زده در لیگ ایران امید اول گلزنی این تیم در بازی فردا خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2018-01-29 16:02:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر