فهرست
انتقال قرضی وینگر ایرانی به کرواسی
انتقال قرضی وینگر ایرانی به کرواسی

انتقال قرضی وینگر ایرانی به کرواسی

آی اسپورت - تیم فوتبال اچ ان کی گریتسا فصل فوتبال کرواسی را با سه برد در سه هفته اول آغاز کرد و اکنون در کنار دیناموزاگرب غول فوتبال کرواسی در صدر جدول قرار دارد. تیم والدس دامبراوسکا سرمربی کروات در این سه بازی 10 گل زد که میانگین بیش از سه گل در هر بازی است.

به گزارش سایت کروات index.hr این تیم برای حفظ همین روند قصد دارد خط حمله اش را تقویت کند و بخصوص به فکر جذب یک گوش راست است. بر اساس این گزارش:" این مشکل در شرف حل شدن است. براساس گزارش منابع آگاه گریتسا مقدمات حضور یونس دلفی وینگر راست ایرانی تیم شارلروا را از بلژیک به کرواسی فراهم کرده است.

دلفی یک بازیکن جوان 19 ساله است که توانایی بازی در هر سه موقعیت خط حمله را دارد اما در درجه اول او یک وینگر راست تخصصی است. او به صورت قرضی به گریتسا خواهد آمد. مبلغی که این باشگاه کروات برای این انتقال باید پرداخت کند هنوز مشخص نشده است.  براساس آخرین گزارش ها این انتقال ظرف چند روز آینده نهایی خواهد شد.

یونس دلفی بازیکن سابق تیم های زیر17 و زیر20 سال ایران سابقه بازی در تیم استقلال خوزستان را در لیگ برتر نیز دارد. او سومین بازیکن حال حاضر فوتبال کرواسی خواهد بود. پیش از این صادق محرمی مدافع راست پرسپولیس نیز به تیم دیناموزاگرب و از شهرخودرو به وارژدین پیوسته بودند. 

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-12 11:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر