فهرست
پیام شفر برای تیم ملی؛ با بهترین آرزوها!
پیام شفر برای تیم ملی؛ با بهترین آرزوها!

پیام شفر برای تیم ملی؛ با بهترین آرزوها!

آی اسپورت - وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه مسابقات جام جهانی پیامی را منتشر کرد. در این پیام که در سایت باشگاه استقلال منتشر شده آمده:

«در حال حاضر مهمترین موضوع فوتبال ایران، تیم ملی فوتبال ایران است. مسابقات باشگاهی به پایان رسیده است و حالا استقلال، پرسپولیس، ذوب‌آهن و سایر باشگاه‌های ایرانی مشغول استراحت هستند و ملی‌پوشان خود را به تیم ملی فرستاده‌اند.

من از صمیم قلب آرزو‌ می‌کنم تیم ملی ایران نتایج موفقیت‌آمیزی در مسابقات جام جهانی پیش رو کسب کند. فرقی ندارد بازیکنان حاضر در تیم ملی از چه باشگاهی هستند، مهم این است که همه آنها با نهایت وجود برای تیم ملی تلاش می‌کنند و از شایستگی و توانایی بالایی برخوردار هستند. ملی‌پوشان ایران ذهنیت پیروزی و روحیه بالایی دارند و بسیار توانمند هستند. ملی‌پوشان استقلال که بارها شایستگی خود را نشان داده‌اند و ملی‌پوشان پرسپولیس و همه باشگاه‌ها نیز همین طور.

امیدوارم همه بازیکنان و کادر فنی با تلاش خود بتوانند نتایج بسیار خوبی در جام جهانی کسب کنند و خوشحالم که استقلال و پرسپولیس در مرحله بعدی لیگ قهرمانان هستند. پیش از این هم گفتم نباید دو تیم از یک کشور در این مرحله مقابل هم قرار بگیرند، وگرنه حالا ذوب‌آهن هم در این مرحله حضور داشت و ایران سه تیم در جمع چهار تیم برتر غرب آسیا داشت.

از حالا تمرکز همه ما برای تیم ملی است. برای تیم ملی ایران بهترین آرزوها را دارم. حالا استقلال و پرسپولیس و سایر باشگاه‌ها در اولویت نیستند. الان موفقیت تیم ملی ایران و پرچم ایران مهم است و بس».

۱۱ ۶  
آی اسپورت
2018-05-18 15:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شهرام
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۹
خدا شاهده شفر که ایرانی نیست میگه اولویت تیم ملی هست ولی همچنان عزیزان رنگی دارن تو سروکله هم میزنن که چرا این بازیکن از تیم شما هست، این بازیکن ما نیس!
د آخه اوشگول همه ی اینا پیش از اینکه رنگی باشن، ایرانین؛ چه بسا خیلیاشون فقط بخاطر شرایط روز و مبلغ قرارداد و... لباس یه تیمو پوشیدن!
مسلمان میتونست خیلی راحت استقلالی باشه یا برعکس، شجاعیان یا ابراهیمی پرسپولیسی...
دست از افکار کودکانه تون بردارید!
((
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
شفر چون الان دیگه کارش با بازیکنانش تو اسیا تموم شده این حرف رو زده وگرنه ایشون قبلا صبح با کیروش توافق کرد عصر اردو رو لغو کرد
۲
Kian
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۶
شفر ب عنوان یه غیر ایرانی برای تیم ملی آرزوی موفقیت میکنه ،اونوقت ی سری میگن تیمی ملی که علیپور جای جهانبخش و کاوه رضایی و انصاریفرد نباشه تیم ملی نیست ،وآرزوی باختشو میکنن،منطق داشته باشید،بچه ذهن نباشید
مارال
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۶
واقعا
مهدی تاجی
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
جنتلمن واقعی
00
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
اره خیلی جنتلمنه خخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر