فهرست
چه کسی به زنوزی مشورت می‌دهد؟
چه کسی به زنوزی مشورت می‌دهد؟

چه کسی به زنوزی مشورت می‌دهد؟

آی‌اسپورت- تراکتورسازی نمی‌داند در این فوتبال چه می‌خواهد یا چه ابزاری برای موفقیت لازم است. در بازار، مدام با مربیان مختلف مذاکره می‌کند و برایش فرقی ندارد آن مربی کارنامه دارد یا نه؟ می‌تواند در تبریز موفق باشد یا نمی‌تواند؟ قادر است در چنین شرایطی گلیم تراکتورسازی را از آب بیرون بکشد یا نه؟ مدیران تراکتورسازی پاسخی برای این پرسش‌ها ندارند و فقط دنبال نام‌های بزرگ می‌گردند. ترفندی که شبیه تبلیغات است، برای اینکه نام تراکتورسازی بیشتر به چشم بیاید و سر زبان‌ها بیفتد.

نخستین نامی که به میان آمد، کارلوس کی‌روش بود و سپس روبرتو کارلوس. کاملا مشخص است که تراکتورسازی اراده‌ای برای یک انتخاب ویژه ندارد. نام‌ها با هم همخوانی ندارند. یکی پرافتخار و بزرگ و دیگری در مربیگری کوچک. کی‌روش که بعید است با تراکتورسازی وارد لیگ برتر شود و کارلوس هم رزومه‌ای درخشان ندارد تا تیم زنوزی را از این بحران نجات بدهد. به همین دلیل همچنان سکان هدایت تراکتورسازی به محمد تقوی سپرده شده تا او این تیم را برای بازی با پدیده در هفته هفتم آماده کند.
 
بعد از همه این نام‌های بزرگ و کوچک، حالا خبری جالب از تبریز به گوش می‌رسد. کارلوس آلبرتو پریرا نام جدیدی است که برای هدایت تراکتورسازی در لیگ هجدهم مطرح شده؛ سرمربی پرافتخار اما سالخورده برزیلی که از آخرین حضورش روی نیمکت یک تیم، حدود 8 سال می‌گذرد. این مربی برزیلی آخرین بار در سال 2010 هدایت تیم ملی آفریقای جنوبی را برعهده داشت. پریرا که بخصوص در دهه 70 شمسی، بارها نامش در فوتبال ایران به میان آمد تا هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد، حالا به صف گزینه‌های زنوزی برای هدایت تراکتورسازی اضافه شده.

پریرا پرافتخار است اما در 57 سالگی نمی‌تواند گزینه مناسبی برای تراکتورسازی باشد. آخرین حضور او در کنار زمین به سال 2014 برمی‌گردد که مدیر تیم ملی برزیل بود و کنار اسکولاری فعالیت می‌کرد. او از آن زمان به بعد هرگز در زمین فوتبال دیده نشده و کار اجرایی انجام نداده است.

اینکه به یکباره نام پریرا حوالی باشگاه تراکتورسازی شنیده می‌شود، تعجب‌آور است. اینکه چه افرادی به زنوزی مشورت می‌دهند، می‌تواند پاسخ همه پرسش‌ها را روشن کند. مشاوره‌هایی از بیخ و بن اشتباه. اولی جان توشاک و حالا هم کارلوس آلبرتو پریرا که از او فقط یک نام در فوتبال برزیل باقی مانده است.
 

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-09-23 18:22:00
نظر دهید

۳ نظر
تراختور بایراقی
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
خودت میبری و میدوزی؟
باشگاه بیانیه داد همه نامهای عنوان شده رو تکذیب کرد و گفت گزینه های مناسب در دست بررسی هست
شما خودت گزینه مطرح میکنی بعد اونو نسبت میدی به باشگاه و مشاورها؟ خیلی باحالید! خخخخ
هوادار متوهم پایتخت
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
باشه میگیم شما مشورت بدی به زنوزی. آخه مفت خور به تو چه ربطی داره تراکتور دنبال چی هست. چقدر سوزش دارین که همه مطالب در مورد تراکتور فقط جهت حاشیه بردن تیم هست. خدایی یه مقاله تو این سایت در پیتتون ندیدم که یه نکته مثبت در مورد تراکتور داشته باشه که فقط یکبار احساس کنم حقوقی که از بیت المال میگیرین حلال هست. و در صمن اسم کارلوس و کی روش رو مگه خود باشگاه تایید کرده؟ اینا فقط گمانه زنی خبرنگاران بی سوادی مثل شما هست و بس
محسن
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
صدایی از عزیزان منطقی و پرشور و امیدوار،به گوش نمیرسد!یه صدایی،یه ندایی یه چیزی!خداییش حرفی برای گفتن نیست.متن فوق العاده عقلانی و منطبق بر استدلال فوتبالی بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر