فهرست
شوک روز؛ سهراب رحمتی را کنار گذاشت!
شوک روز؛ سهراب رحمتی را کنار گذاشت!

شوک روز؛ سهراب رحمتی را کنار گذاشت!

آی اسپورت - سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم شهرخودرو اعلام کرد به مهدی رحمتی دروازه بان باتجربه تیمش احتیاجی ندارد. این تصمیم پس از آن رخ داده که در پایان بازی سپاهان و در شرایطی که تیم از نظر عصبی وضعیت نامناسبی داشته، رحمتی از سرمربی تیم می‌خواهد که برای گفتگو به بیرون اتوبوس بروند و در این گفتگوی دو نفره با صدای بلند و لحنی که بختیاری زاده آن را بی ادبانه می‌خواند، درباره داوود سیدعباسی دیگر مربی تیم صحبت هایی را به زبان می‌آورد. حرف هایی که با واکنش شدید بختیاری زاده و درگیری لفظی وی با رحمتی توام شده است.

مربی جوان شهرخودرو که روزهای دشواری را در این باشگاه مشهدی پشت سر گذاشته، در این باره می‌گوید: من از ابتدای حضورم در شهرخودرو تلاش کردم که به بزرگترهای تیم احترام بگذارم و تا جایی که می‌شود از تجربه آن ها برای بهبود تیم استفاده کنم و آقای رحمتی هم از این قاعده مستثنی نبودند، چون ایشان یک بازیکن باسابقه ملی و یکی از خریدهای این فصل شهرخودرو هستند و بنابراین من نهایت همکاری را با او داشته ام و حتی اگر مواردی پیش می‌آید که کمی دور از اصول مربیگری ام بود، چون او مهدی رحمتی است و در فوتبال برای خودش کسی است، از آن ها می‌گذشتم اما با گذشت روزها اوضاع بدتر و بدتر شده و از نظر من دیگر صلاح نیست که ایشان به عنوان بازیکن ما را همراهی کنند. چرا که در درجه اول باید اصول یک تیم فوتبال را حفظ کرد، حتی اگر ما یک بازی به آخر لیگ داشته باشیم و فصل در همین پنج شنبه به پایان برسد. من از همه جا اعلام می‌کنم مهدی رحمتی با همه احترامی که برایش قائل هستم، جایی در تیم من ندارد. چون اعتقاد دارم حفظ نظم تیمی از هرچیزی مهم تر است و حتی بزرگتر از آقای رحمتی هم باید در چارچوب تیم حرکت کند.

این ملی پوش سابق فوتبال ایران در ادامه می‌گوید: اگر مسئله ای بین رحمتی و یکی از دستیاران من وجود داشت، او باید می‌گذاشت آن را در شرایط هتل و در شرایط عصبی بهتر و با لحن بهتر طرح می‌کرد نه این که بلافاصله در اتوبوس با این کارهایش جو تیم رابهم بریزد. من از همانجا قید حضور ایشان در تیمم را زدم، اگرچه شرایط ما خیلی سخت بوده و به حضور همه بازیکنانمان نیاز داشته و داریم. از دیروز هم صحبت های زیادی با من شده اما تصمیم من همان است که گفتم، آقای رحمتی دیگر جایی در تیم من نخواهد داشت.

 

ورزش سه 

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-08-17 13:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
AshkanRed
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹، ۱۳:۵۶
پدیده با خودخواهی حمیداوی به جایی نخواهد رسید و این تیم هم به سرنوشت سیاه جامگاه ابومسلم و پیام مبتلا خواهد شد.
سعید
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹، ۱۷:۲۴
این استقلالیها چشونه چپ و راست اخراج میکنن ادای برانکو را در میارن که بگن ما هم بله. نه داداش برانکو ی فقره بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر