فهرست
نقل قول های روز: پول آب خوردن نداشتیم
نقل قول های روز: پول آب خوردن نداشتیم

نقل قول های روز: پول آب خوردن نداشتیم

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

منصوریان را برکنار نکنید

برکناری منصوریان اشتباه بزرگی است. باید به این مربی زمان بدهند. استقلال باید مشکلات خودش را برطرف کند و اگر قرار است کادر فنی تغییر کند باید قید بازی‌های امسال را بزنند.
دفاع مجید نامجلو مطلق از سرمربی استقلال. شایعه شده نتیجه بازی امروز سپاهان و استقلال تاثیر زیادی در آینده علی منصور خواهد داشت.

برای تهیه آب خوردن هم مشکل داشتیم

باید به ما جایزه می‌دادند که با مشکلات به کارمان ادامه دادیم و تیم را به کورس صعود به لیگ برتر رساندیم. ما حتی برای تهیه آب خوردن هم مشکل داشتیم و برای تیم واقعاً معرفت گذاشتیم. وقتی هم که زیاد مرام بگذاری می‌شوی آدم بده! مالک پیشین باشگاه به ما قول‌هایی داد، اما هفته چهارم که خیالش از بابت بازیکنان راحت شد، گفت دیگر نمی‌توانم ادامه دهم و هر کس می‌خواهد برود.
میلاد زنیدپور بعد از جدایی از راه آهن درباره شرایط عجیب این تیم صحبت کرده

ساسان خودش خواست برود

ساسان شخصیت دوست داشتنی و حرفه ای دارد که از لحاظ فنی هم در سطح بالایی است. وقتی او به برانکو گفت که اجازه بدهید من بروم، ما چه کار می‌توانستیم انجام بدهیم؟ اتفاقا ما به انصاری کمک کردیم، او شرایطی داشت که در پرسپولیس بازی نمی‌کرد، ولی به فولاد خوزستان رفت و خودش را نشان داد. شاید ما ضرر هم کرده باشیم، ولی به هر حال خوشحالم که انصاری توانست در فولاد خودش را نشان دهد. من معتقدم اگر انصاری در پرسپولیس می‌ماند برانکو به او بازی می‌داد، ولی خودش ریسک کرد و تصمیم به جدایی گرفت.
توضیح محمود خوردبین درباره دلایل جدایی ساسان انصاری از پرسپولیس که هنوز سوژه جالبی برای رسانه ها محسوب می شود

کسی جدا نمی شود

در این مورد مجتبی حسینی سرمربی تیم نظر نهایی را می‌دهد اما بعید می‌دانم که ما بازیکنی را از تیم جدا کنیم و فهرست خروجی نخواهیم داشت ضمن اینکه با رساندن قاسم حدادی‌فر تمرکز سرمربی تیم احتمالاً برای جذب یکی دو بازیکن در پست‌هایی است که ممکن است آسیب‌پذیر باشیم. با توجه به فشردگی جدول و بازی‌ها در ادامه کار تلاش می‌کنیم که شرایط خوبی را در تیم فراهم کنیم. در فهرست تیم ما 4 جای خالی وجود دارد که ما احتمالاً 2 بازیکن جذب خواهیم کرد.
صحبتهای سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن درباره برنامه این تیم در نقل و انتقالات زمستانی

 

کد خبر: 9408

 

 

۱    
آی اسپورت
2016-12-25 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر