فهرست
ارزش ریالی گردنبند مسروقه دایی چقدر بود؟
ارزش ریالی گردنبند مسروقه دایی چقدر بود؟

ارزش ریالی گردنبند مسروقه دایی چقدر بود؟

آی اسپورت - به دنبال اعلام سرقت گردنبند طلای علی دایی در منطقه زعفرانیه، سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد. سرهنگ محمد کالوسی گفت: حوالی ساعت ۱۸ عصر روز چهارشنبه (۷ آبان ماه) علی دایی به همراه فرزندش در حال خروج از دفترکارش در خیابان آصف بود که ناگهان دو فرد سوار بر موتورسیکلت به او نزدیک شدند، گردنبند طلای او را به سرقت بردند و متواری شدند. دقایقی بعد از این سرقت و با اعلام موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند و بررسی شواهد و اظهارات شاکی که علی دایی بود، پرداختند. طبق گفته او و بررسی تصاویر دوربین های در محل، دو نفر سوار بر موتورسیکلت از پشت به این فوتبالیست سابق کشورمان نزدیک شده و در عرض چند ثانیه گردنبند را از  گردن آقای دایی کشیده و متواری بودند.

سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره اینکه آیا دو سارق علی دایی را شناسایی کرده بودند یا خیر؟ گفت: با توجه به اینکه دو سارق از پشت به دایی و دخترش نزدیک شدند، به نظر نمی رسد که آنان از قبل شناسایی شده باشند یا حتی سارقان از این موضوع که از چه کسی سرقت می‌کنند، با خبر باشند و قصد قبلی درکار بوده باشد البته این موضوع در حال بررسی است و فعلا نمی‌توان به شکل قطعی درباره آن اظهار نظر کرد.

کالوسی درباره ارزش ریالی گردنبند علی دایی نیز اظهارکرد: ارزش گردنبند مسروقه به گفته علی دایی حدود ۸۰ میلیون تومان است اما نکته این است که متاسفانه گردنبند او کاملا نمایان و قابل رویت بوده در حالی که یکی از هشدارهای همیشگی پلیس این است که شهروندان اقلام و اشیای قیمتی خود را به نمایش نگذارند.

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-10-30 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سپهر
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۴:۴۷
هیچ ثروتمندی به مال و منال نمیرسد، بی آنکه بسیاری فقیر و فقیر تر شوند. به گفته امام علی: «هیچ ثروتی در جایی انباشته نمی‌شود، مگر اینکه حقی در کنار آن از بین رفته باشد!» سرمایه داران اقتصادی یک جامعه به این دلیل همواره بدهکار فقرا خواهند بود، پس بهتر است اقلا پُز ثروتشون رو با گردنبند طلای قطور و ساعت میلیاردی و لاکچری بازی در چشم فقرا نکنند و به این تضاد طبقاتی غرّه نشوند تا چنین تبعاتی را نبینند . مرحوم تختی هم قهرمان بود و میتونست صدها کارخانه و تولیدی و .... داشته باشه، اما در فقر مادی در همین خاک تهران خودکشی کرد اما پناهنده غربی ها نشد نه مثل بعضی ها که تا منافع اقتصادی و شغلیشون ذره ای به خطر میفته، تهدید به مهاجرت میکنند. به خاطر همین تفاوت هاست که تختی تختی است و دایی دایی.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر