فهرست
درس اروپایی به استقلال درباره نورافکن
درس اروپایی به استقلال درباره نورافکن

درس اروپایی به استقلال درباره نورافکن

آی اسپورت – ماجرای لژیونر شدن احتمالی امید نورافکن و علاقه باشگاههای اروپایی به جذب این بازیکن سوژه گزارش باشگاه خبرنگاران شده و این رسانه با دیدی متفاوت به این ماجرا نگاه کرده است. به نوشته این سایت، پیشنهاد های غیر منتظره برای بازیکن جوان استقلال، از دیگاه دیگر می توان یک سرمایه گذاری برای تیم های اروپایی محسوب شود و  این نشان می دهد استعداد یاب های اروپایی به خوبی می دانند برای سرمایه گذاری کدام بازیکنان را انتخاب کنند و این موضوع باید قابل توجه تیم استقلال تهران باشد که این بازیکن در صورت شکوفایی بیشتر می تواند با قیمتی مناسب تر در سال های آتی به فروش برسد و این موضوع همان اقتصاد در فوتبال است.

 نور افکن می تواند به تیم های اروپایی برود و هزینه ای که در قبال این انتقال برای تیم های اروپایی  می شود به طور حتم در سال های آتی دوباره با چند برابر سود بر می گردد و اگر استقلال دوباره بخواهد این بازیکن را به خدمت بگیرد باید مبلغی چند برابر دریافتی اش بابت رضایت نامه به باشگاه های خارجی پرداخت کند.

 نورافکن نمونه ای از بازیکنان با استعداد ایران است که در صورت بینش صحیح می توان از آنها درآمد زایی کرد و اقتصاد یک باشگاه می تواند با اینگونه سرمایه گذاری ها رونق بگیرد.

۱۷    
آی اسپورت
2018-01-01 08:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر