فهرست
امید هواداران استقلال به حفظ زوج طلایی
امید هواداران استقلال به حفظ زوج طلایی

امید هواداران استقلال به حفظ زوج طلایی

آی اسپورت – هواداران استقلال که این روز‌ها حواشی عجیبی را پشت‌سر می‌گذارند، امیدوار بودند تا با قهرمانی در جام حذفی بخشی از تلخی‌هایی که در این فصل پشت‌سر گذاشته‌اند را فراموش کنند اما در نهایت با شکست استقلال برابر تراکتور با آن شرایط عجیب و غریب در نهایت کاخ آرزوهای هواداران فرو ریخت تا بازهم یک نایب قهرمانی دیگر برای استقلال رقم بخورد. با این حال اکنون در آستانه لیگ قهرمانان آسیا آخرین امید هواداران به ماندن زوج خط حمله این تیم در فصل آینده در جمع آبی پوشان است.

مهدی قایدی که این روز‌ها پیشنهاد‌های مالی سنگین از کشور‌های عربی و حتی ایتالیا دارد کمی هواداران استقلال را نگران کرده است، پیشنهاد‌هایی که آنقدر ارقام بالا دارد که هم باشگاه و هم خود قایدی را وسوسه کرده است از طرفی دیگر هواداران استقلال امیدوارند شیخ دیاباته آقای گل لیگ برتر فصل بعد هم در این تیم بماند.

دیاباته این فصل با ۱۵ گل آقای گل لیگ برتر شد و مهدی قایدی با ۸ پاس گل بهترین پاسور لیگ برتر شد، این زوج استقلال یکی از بهترین خط حمله‌های چند سال اخیر لیگ برتر بود که هواداران استقلال امیدوارند هر دو این بازیکنان فصل بعد هم در این تیم حضور داشته باشند. 

 

     
آی اسپورت
2020-09-05 23:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر