فهرست
تراکتور و اعتراض به همه نقل‌وانتقالات دنیا!
تراکتور و اعتراض به همه نقل‌وانتقالات دنیا!

تراکتور و اعتراض به همه نقل‌وانتقالات دنیا!

آی اسپورت - آنتونی استوكس كه فصل گذشته بازیكن موثر، اما پرحاشیه تراكتورسازی بود بعد از شایعات مربوط به جدایی‌اش سرانجام به طور رسمی به آدنا اسپور تركیه پیوست. پس از انتشار خبر این انتقال، باشگاه تراكتورسازی به موضوع اعتراض كرده و گفته استوكس تحت قرارداد آنها بوده؛ بنابراین حق عقد قرارداد با یك باشگاه دیگر را نداشته است. به این ترتیب گویا یك شكایت دیگر هم از طرف تراكتورسازی در راه است. به طور كلی پركارترین بخش باشگاه تبریزی، معاونت حقوقی است. آنها به انتقال استوكس اعتراض دارند، از ناپدید شدن اروین شكایت كرده‌اند و همزمان به حضور یك بازیكن غیرقانونی در تركیب پدیده طی بازی‌های پایانی فصل قبل هم معترض شده‌اند و می‌گویند حق آنهاست كه در مسابقات فصل بعد لیگ قهرمانان شركت كنند. تراكتور یك پروژه مفصل هم در اعتراض به حضور مهدی ترابی در پرسپولیس داشت كه البته به نتیجه نرسید. كلا این باشگاه از هر انتقالی شاكی است.

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2019-07-20 00:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
جهانی
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۲۶
چیزیکه مسلمه نفرتی که به ترک ها دارید رو قطعا با خودتون به گور خواهید برد .
HHEE
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۹
ابله جان کسی براش مهم نیست شماها ترکید یا لر یا بلوچ یا اهل تهران، تا وقتی گوساله بازی دربیارید به روتون میارن ملت و نمیتونید فرار کنید ازش.
یاشار
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۹
نویسنده مطلب به مدیران دولتی تیم ها عادت کرده که همه چیز به صورت کدخدا منشی حل مبکردن، اما تیم خصوصی اصلا شوخی نداره و اگر احساس کنه حقش پایمال میشه و اگه مدرکی داشته باشه شکایت خواهد کرد مثل مدیران دولتی تیم های شهرستانی نمیشینه تماشا کنه.
نمونه اش همین داماش ، که کالکشن بر سر سهم تماشاگران در فینال جام حذفی کوتاه نیامد و نتوانست را داد و به ناحق محروم شد اما اتفاقی واسه مسولین دولتی تیم پرسپولیس و البته مجریان برگزاری نیتفتاد
۳
احمد
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۴۸
آقا خواهشا اسم این سایت رو لنگ اسپورت بزارید وتمام کنید..... خدایش خدایش می گم ها خود کانال ها وپیچ های پرسپولیس اینقدر طرفدار تیم خودشون نیستن وگاهی هم خودشون رو انتقاد می کنن وحریف ها رو تعریف یعنی شما اینم ندارین.... دروغ که نمی گم خودتون به اخبار منتشره خودتون نگاه کنید!!!!!
۴
توتونچی
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۴
یازانین...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر