فهرست
روی کین علیه فرگی؛ او را نمی‌بخشم
روی کین علیه فرگی؛ او را نمی‌بخشم

روی کین علیه فرگی؛ او را نمی‌بخشم

آی اسپورت - روی کین که با کسب عناوینی همچون ۷ عنوان قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا یکی از پرافتخارترین کاپیتان‌های تاریخ باشگاه منچستریونایتد است، به انتقاد از سرالکس فرگوسن پرداخت که اختلاف بین آن‌ها منجر به جدایی وی از شیاطین سرخ در سال ۲۰۰۵ شده بود. سرالکس هم پیش از این در کتاب زندگینامه‌اش که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود به انتقاد از این هافبک ایرلندی پرداخته بود.

روی کین در گفتگو با برنامه «آف دِ بال» از شبکه رادیویی «بی‌بی‌سی» اسکاتلند درباره اختلافاتی که ۱۴ سال پیش در روز‌های پایانی حضورش در منچستریوتایتد با سرالکس پیدا کرده بود، گفت: «فرگوسن را نمی‌بخشم. چیز‌هایی که در آن زمان توسط رسانه‌ها منتشر شد واقعاً ناراحتم کرد که همگی مزخرف بودند. برایم فرقی نمی‌کند که طرفم الکس فرگوسن باشد یا پاپ، وقتی اتهامی به من زده می‌شود باید از خودم دفاع کنم. مردم در مورد مدیریت فردی فرگوسن سخن می‌گویند و مزخرف است که می‌گویند او همیشه از صمیم قلب به فکر منافع باشگاه بود. درن فرگوسن، پسر الکس فرگوسن هم با منچستریونایتد یک مدال - لیگ برتر - برد، او خیلی خوش‌شانس بود!»

هافبک پیشین شیاطین سرخ همچنین پیش از این در گفتگو با نشریه «ساندی تایمز» گفته بود: «مردم می‌گویند که فرگوسن در لحظات دشوار پای من ایستاد، اما نه وقتی که من ۳۴ سالم بود، نه وقتی که به پایان دوران بازیگری‌ام نزدیک شده بودم. او به یکباره گفت که «روی باید از منچستر بروی». مردم می‌گویند که فرگوسن هر کاری که برای منچستریونایتد درست بود را انجام می‌داد، اما من اینطور فکر نمی‌کنم. فرگوسن هر کاری که به سود خودش بود را انجام می‌داد.»

۵    
آی اسپورت
2019-09-05 16:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر