فهرست
سوژه آنلاین:  از اضافه وزن لوبانوف تا مصدومیت نامجو
سوژه آنلاین: از اضافه وزن لوبانوف تا مصدومیت نامجو

سوژه آنلاین: از اضافه وزن لوبانوف تا مصدومیت نامجو

آی اسپورت – سوژه های امروز را از اشکان دژاگه شروع می کنیم. با اینکه به نظر می رسید او بازی ایران مقابل ازبکستان را از دست داده باشد اما کی روش در صفحه فیس بوکش از آمادگی او برای بازی کردن خبر داده. با اینکه این خبر، بسیار خوشحال کننده است اما عده ای عقیده دارند که اشکان هنوز شرایط بازی کردن ندارد و کی روش با این کار خواسته ازبکها را گمراه کند.

کی روش و دژاگه
کارلوس کی روش و اشکان دژاگه در تمرین تیم ملی

لوبانوف را قطعا هواداران پرسپولیس می شناسند. دروازه بانی که قرار بود در روزهای محرومیت سوشا از دروازه قرمزها محافظت کند اما عملکرد او طوری بود که سوشا دوباره تبدیل به دروازه بان اول پرسپولیس شد. در روزهای اول حضور این دروازه بان در لیگ برتر، خیلی ها به اضافه وزن او گیر دادند و گفتند که او به لحاظ بدنی آماده نیست. موضوعی که در آن مقطع کادر فنی پرسپولیس آن را رد کردند اما دیشب و در برنامه نود و به بهانه بررسی عملکرد دروازه بان تیم ملی ازبکستان، پانادیچ مربی دروازه بان های پرسپولیس اعتراف کرد که این دروازه بان هنگام آمدن به ایران 10 کیلو اضافه وزن داشته.

لوبانوف و پانادیچ
لوبانف و پانادیچ در تمرین پرسپولیس


یک خبر خوب هم برای طرفداران علیرضا جهانبخش داریم. اینکه گل جهانبخش در هفته پنجم به تيم ويلم تيلبورگ به عنوان بهترين گل ماه سپتامبر از سوي مردم یا بهتر بگوییم کاربران سایت باشگاه آلکمار برگزيده شد.

علیرضا جهانبخش
گل جهانبخش به تیلبورگ


محمدرضا سنگ سفیدی بازیکن تیم ملی فوتسال دوستان با معرفتی دارد. آنها آنقدر مرام دارند که برای استقبال از رفیقشان نه تنها به فرودگاه می آیند بلکه برای او بنر ویژه می آورند. سنگ سفیدی یکی از چهره های ویژه دیدار رده بندی جام جهانی بود که به واسطه درگیری اش با بازیکنان پرتغال، اگر چه از زمین اخراج شد اما تمرکز آنها را به هم ریخت تا ایران بازی برده را با تساوی عوض کند و در ضربات پنالتی مقابل حریفش به پیروزی برسد.

محمدرضا سنگ سفیدی
استقبال از سنگ سفیدی در فرودگاه

بخش پایانی این گزارش را به یک عکس قدیمی و البته ناراحت کننده اختصاص داده ایم. سایت کاپ درباره این عکس نوشته: درحالی که یک هفته قبل از تاریخی ایران و الجزایر چشمها به جادوی شماره هفت ایران خیره شده بود ونمایندگان پاری سن ژرمن آماده قرارداد با او بودند یک تکل وحشتناک از اکبریوسفی هافبک پاس،ستاره استقلال رابرای همیشه ازاین تیم گرفت. بعداز این مصدومیت تلخ، هرگز کسی آن درخشش قبلی را از مجید نامجو ندید. بی گمان نامجومطلق دوازدهم مهرماه سال هفتاد را تلخ ترین روز زندگی اش می داند.

مجید نامجو مطلق
مصدومیت نامجو مطلق

 

 

کد خبر: 9408

 

۳    
آی اسپورت
2016-10-04 09:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر