فهرست
پیش‌بینی SkySports/ جدال مرگ و زندگی لیورپول-تاتنهام
پیش‌بینی SkySports/ جدال مرگ و زندگی لیورپول-تاتنهام

پیش‌بینی SkySports/ جدال مرگ و زندگی لیورپول-تاتنهام

آی اسپورت- هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس فردا آغاز می‌شود و به سنت هر هفته یکی از کارشناسان اسکای اسپرتس بازی‌های مهم آن را پیش بینی کرده. پل مرسون کیی از کارشناسان اسکای بازی به بازی هفته پیش‌روی لیگ جزیره را پیش‌بینی کرده.

آرسنال Vs هال سیتی

این همان آرسنال همیشگی است. آن‌ها 3 بر صفر برنده می‌شوند. دوباره همه چیز خوب می‌شود و آرسن ونگر بهترین مربی دنیا است. فشار هم روی آن‌ها زیاد است. اگر توپچی‌ها در این بازی برنده نباشند، نمی‌دانم چطور ونگر می‌خواهد شغلش را حفظ کند. هرچند که فکر نمی‌کنم او در پایان فصل قراردادش با آرسنال را تمدید کند. هال هم خوب کار می‌کند، اما آرسنال می‌تواند این تیم را شکست دهد.

پیش‌بینی: آرسنال 3 – 0 هال سیتی

برنلی Vs چلسی

وقتی درباره برنلی صحبت می‌کنی، درباره یکی از بهترین رکورهای خانگی لیگ برتر انگلیس صحبت کرده‌ای. این چیزی بود که کمتر کسی در ابتدای فصل فکر می‌کرد برای این تیم اتفاق بیفتد. البته که رکورد چلسی هم مقابل تیم‌هایی که رتبه‌شان پایین‌تر از ششم جدول است، فوق‌العاده است. سوانزی تنها تیم این محدوده است که توانسته از چلسی امتیاز بگیرد. در این بازی هم شانس بیشتر برای شاگردان کونته است. هرچند این تیم برنلی را خیلی دوست دارم، اما فکر نمی‌کنم چلسی آن‌ها را نبرد.

پیش‌بینی: برنلی 1 – 3 چلسی

بورنموث Vs منچسترسیتی

بورنموث گل‌های زیادی می‌خورد. هر هفته آن‌ها در بازی‌ها 3 یا 4 گل خورده‌اند. چیزی جز برد منچسترسیتی در این بازی به چشم من نمی‌آید. می‌دانم روزهای اول است، اما گابریل خسوس واقعا عالی کار می‌کند. بعضی کارهایی که او با توپ می‌کند باور نکردنی است. روزهای روشنی در انتظار او هستند و بورنموث توان ایستادگی مقابل او و دیگران مهاجمان سیتی را ندارد.

پیش‌بینی: بورنموث 1 – 3 منچسترسیتی

منچستریونایتد Vs واتفورد

واتفورد چند نتیجه خوب گرفته است، اما برایش سخت است یونایتد را در اولدترافورد شکست دهد. اگر آن‌ها می‌توانستند مشکل گلزنی‌شان را حل کنند الان به راحتی بین تیم‌های اول تا چهارم جدول رده بندی لیگ برتر بودند. وقتی نتوانی گل بزنی، بعد از آن هم بدشانسی خواهی آورد. فکر می‌کنم منچستر برنده می‌شود.

پیش‌بینی: منچستریونایتد 3 – 0 واتفورد

لیورپول Vs تاتنهام

برای هردوی این تیم‌ها این بازی بازی‌ای بزرگ است. لیورپول حالا از کورس قهرمانی خارج شده است و باید برای بهتر کردن اوضاع بجنگد. اگر مراقب نباشند حتی از کورس قرار گرفتن در تاپ فور هم خارج می‌شوند. آن‌ها باید برنده شوند. باخت تاتنهام هم به معنی قهرمانی چلسی خواهد بود. اگر این تیم ببازد و دیگر تیم‌ها برنده شوند جایگاه تاتنهام برای باقی ماندن در تاپ فور هم به خاطر می‌افتد. من فکر می‌کنم این بازی مساوی می‌شود.

پیش‌بینی: لیورپول 1 – 1 تاتنهام

 

۵    
آی اسپورت
2017-02-10 10:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر