فهرست
پیش بازی وستهام - چلسی؛ نبرد بزرگان
پیش بازی وستهام - چلسی؛ نبرد بزرگان

پیش بازی وستهام - چلسی؛ نبرد بزرگان

آی‌اسپورت- شاگردان پیگرینی شروع بسیار ضعیفی در لیگ داشتند و پس از 4 شکست پیاپی، هفته گذشته موفق شدند با غلبه بر اورتون، اولین امتیازات فصل خود را کسب کرده و جایگاه خود را کمی بهبود ببخشند.  حال آنها یکی از دشوارترین بازی های فصل خود را مقابل چلسی پیش رو دارند و باید دید که در خانه مقابل این رقیب قدرتمند چه خواهند کرد.

 در آن سو چلسی با 15 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سیتی و لیورپول، در رده سوم قرار گرفته است. آنها با کسب پیروزی در بازی امروز می‌توانند امتیازات خود را به لیورپول رسانده و رکورد 100 درصد پیروزی در این لیگ را حفظ کنند.  با این حال چلسی می‌داند که کار دشواری مقابل وستهام پیش رویش خواهد بود، هر چند که وستهام نمایش خوبی در این لیگ نداشته است.

 در 6 تقابل گذشته دو تیم، 2 پیروزی برای چلسی، 2 پیروزی برای وستهام و 2 تساوی حاصل شده که این نتایج نشان از رقابت تنگاتنگ دو تیم در سال‌های اخیر دارد. وینستون رید، مانوئل لانزینی، اندی کارول و جک ویلشر به علت مصدومیت قادر به همراهی وستهام نیستند و حضور چیچاریتو و آرناتوویچ هنوز مشخص نیست. در آن سو، فن خینگل به طور حتم غایب خواهد بود و حضور امرسون، کواچیچ و پدرو هنوز مشخص نیست.

 ترکیب احتمالی:

۱    
آی اسپورت
2018-09-23 15:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر