فهرست
درباره نیازمند؛ محصول مشترک جلالی، کی‌روش، قلعه‌!
درباره نیازمند؛ محصول مشترک جلالی، کی‌روش، قلعه‌!

درباره نیازمند؛ محصول مشترک جلالی، کی‌روش، قلعه‌!

آی اسپورت - سورپرایز لیگ هفدهم، در این فصل هم عملکرد خیره‌کننده‌ای داشت. دروازه‌بانی که فصل گذشته در 23 مسابقه رحمان احمدی باتجربه را نیمکت‌نشین کرد تا از دروازه پیکان محافظت کند. نمایش خوب نیازمند، قلعه‌نویی را قانع کرد که اولین خریدش در سپاهان را به او اختصاص دهد. نیازمند هم پاسخ خوبی به اعتماد قلعه‌نویی داد و در پایان این فصل، بهترین آمار را بین دروازه‌بان‌های لیگ داشت.

نیازمند تنها دروازه‌بانی است که در هر سی مسابقه این فصل درون دروازه قرار گرفت و هیچ مسابقه‌ای را از دست نداد. پیام که همراه با کی‌روش مسافر جام ملت‌های آسیا هم شده بود، در نیمی از سی مسابقه این فصل حتی یک گل هم نخورد و کلین‌شیت کرد. در این فصل میانگین گل خورده سپاهان 0.6 بود. نیازمند در هر مسابقه معدل بیش از دو مهار را ثبت کرده است. در حالی که بیرانوند معدل 1.4 مهار و مهدی رحمتی معدل 1.6 مهار در هر مسابقه را ثبت کرده‌اند. طبق آمار متریکا، فقط 22 درصد از شوت‌های در چارچوب مهاجمانِ مقابل نیازمند گل شده و پیام 78درصد آن‌ها را مهار کرده است. حتی درصد مهار بیرانوند هم پایین‌تر از نیازمند بوده و علیرضا بیرانوند به طور متوسط 76.7% شوت‌های در چارچوب را مهار کرده است.

البته پیام نیازمند فصل گذشته در پیکان هم آماری به همین خوبی داشت. نیازمند معدل 0.8 گل خورده، 9 کلین‌شیت، 3.1 مهار و 80درصد مهار شوت‌های در چارچوب را ثبت کرده بود که طبق نمرات متریکا سومین دروازه‌بان برتر لیگ شده بود. دروازه‌بان 24 ساله‌ای که این فصل بالاتر از همه دروازه‌بان‌های لیگ، بهترین عملکرد را داشت.

نود

۵    
آی اسپورت
2019-05-19 17:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر