فهرست
«به خدا بر نمی‌گردم!»
«به خدا بر نمی‌گردم!»

«به خدا بر نمی‌گردم!»

آی اسپورت – بعد از خداحافظی ناگهانی سردار آزمون از تیم ملی این شایعه مطرح شد که سردار از تصمیمش مطرح شده و احتمالا بعد از مدتی دوباره برای بازگشت به تیم ملی اعلام آمادگی خواهد کرد و حتی این احتمال وجود دارد که کی روش در مورد او استثنا قائل شود و او را برای جام ملتها به امارات ببرد. اما در شرایطی که کی روش هیچ واکنشی به این شایعه نشان نداده، گویا خود سردار هم برنامه ای برای بازگشت به تیم ملی ندارد و در تصمیمش مبنی بر خداحافظی کاملا جدی است. آزمون که پس از بازگشت از روسیه زیاد درباره تصمیمش صحبت نکرده بود دیروز در فضای مجازی و لایو اینستاگرامی با یکی از دوستانش از این گفت که برای تیم ملی بازی نخواهد کرد. در این لایو وقتی دوست سردار کامنت‌های مردم مبنی بر خداحافظی و درخواست هواداران برای بازگشت را می‌خواند، سردار گفت: به خدا برنمی گردم. به جان مادرم جام ملت‌ها بازی نمی‌کنم! 

 

۹ ۱۳  
آی اسپورت
2018-07-11 07:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
یاشار
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۵۱
خودش اگر میدونست همه انقدر خوشحال میشن خداحافظی نمیکرد :)))) فکر میکرد همه میان میگن تروخدا نرو، برو‌عمو‌ جون دنبال کارت
رضا
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۲
بهتر... برو همون اینستاگرام طرفدار پیدا کن برای خودت
حمید
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۰۳
یک جوان احساسی و زودرنج !
خیلی مونده تا بزرگ بشی
راد
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۲
ار نویسندگان سایت خواهش میکنم دیگه خبری از این شخص توی سایت نذارین..تیم ملی لنگ امثال ایشون نیست لطفا بیش از به این فرد بها ندین...سردار ازمون بالا بره پایین بیاد امسال هم تو باشگاه هم تیم ملی عملکرد خوبی نداشته .پس همون بهتر که تشریفش رو ببره و جاش رو به بازیکنان پر انگیزه بده.
کلومنزو
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۷
یکی مثل کاوه رضایی اماده باید به خاطر این از ترکیب دور بمونه
amir
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۰
بابا چرا التماس اشخاص مثل این اقا رو می کنید تا دیروز از خداشون بود تو ذخیره ها باشن الان واسه ما ناز میکنن حیف ادم های مثل دایی رو قدر ندونستیم بنده خدا رو تو بازی بهش فحش میدادن نه تو صفحات مجازی بعد بازی بعدی رو دعوت می کردن با سر می اومد و اتفاقا گل هم می زد جواب منتقدان رو اینجوری میداد.حیف حیف حیف
خهخهخه
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
به درک
هیچ
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۱
لطفا مرد باش و سر حرفت بمون
آرش
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
به تخم مرغ که بازی نمیکنی
.....
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
به جهنم که بر نمیگردی. به جهنم به جهنم
saman
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۳
sharaf nadari age bargardi hayfe tim meli
بابک
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
خبر خوبی بود. مرد باش روی حرفت بمون و برنگرد. کسی منتظرت نیست.
۶
حرف حساب!
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
خداروشکر این آدم جوگیر حال بهم زن رفت پی کارش.. اگه گوچی میدونست این شرشو کم میکنه صددرصد خداحافظی نیکرد. حیف شد واقعا ..
هنوز باورم نمیشه خداحافظی کرده...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر