فهرست
ادعای ذوب‌آهن؛ پرسپولیس نمی‌تواند شاکی باشد
ادعای ذوب‌آهن؛ پرسپولیس نمی‌تواند شاکی باشد

ادعای ذوب‌آهن؛ پرسپولیس نمی‌تواند شاکی باشد

آی اسپورت – اعتراض‌های بین دو نیمه و پایان دیدار برابر ذوب‌آهن به قضاوت توسط برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه آزادی باعث  شد تا مدیران تیم ذوب‌آهن از این اتفاق به نوعی دلخور شوند. ذوبی‌ها می‌گویند این تیم مظلوم‌ترین تیم حاضر در لیگ هجدهم است در حالی پرسپولیسی‌ها نیز به مانند تیم‎‌های دیگر از داوری بازی‌ها نفع زیادی بردند.

احسان بعیدی، مدیر رسانه‌ای ذوبی‌ها در این باره گفت: «در هر کدام از بازی‌های ما هر آنچه که داور تعیین می‌کند مورد قبول مدیرعامل و سرمربی تیم بوده اما روز گذشته چیزهایی دیدیم که اصلا خوشایند نبود. آقای برانکو از هیچ تلاشی برای اعتراض به داوری نمی‌گذشت و هم پس از پایان نیمه اول و هم در پایان 90 دقیقه با اعتراض‌های پیاپی، خشم شدید خود را به نمایش گذاشت. البته کاملا مشخص است این رفتارهای سرمربی پرسپولیسی‌ها برای تحت‌الشعاع قرار دادن داوری دیدار بعدی این تیم برابر سپاهان است که به ما مربوط نمی‌شود اما اعتراضات پیاپی ایشان در جریان بازی باعث شد تا مشکلاتی به وجود بیاید و همین موضوع دلخوری ذوبی‌ها را به دنبال داشت. با شخصیتی که از آقای برانکو سراغ داشتیم و پیش از این نیز ایشان را روبروی خود در بازی‌های زیادی دیده بودیم، باید بگویم رفتار روز گذشته ایشان به شدت تاسف‌برانگیز بود.»

مدیر رسانه‌ای ذوب‌آهن دل پری از رفتار دیشب برانکو داشت و گفت: «نکته مهم در این باره این است که اصلا مشخص نبود آقای برانکو به چه چیزی اعتراض می‌کند! داوری روز گذشته باید کمال کامیابی‌نیا را اخراج می‌کرد و در اخراج فخرالدینی نیز صددرصد اشتباه داشت. ما فیلمی را منتشر کردیم که در آن کاملا مشخص است که ابدا میلاد خطایی مرتکب نشده تا از داور کارت بگیرد. حالا شما ببینید که با این وضعیت داوری باز هم سرمربی پرسپولیس است که اعتراض می‌کند اما مدیرعامل و سرمربی تیم متضرر، به راحتی تصمیمات داور را قبول می‌کنند. درست است که آقای برانکو کارش را برای دیدار برابر سپاهان آغاز کرده اما ما اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد بی‌جهت علیه ما هجمه ایجاد کند. پس از پایان بازی وقتی خبرنگاران درباره داوری دیدار از سعید آذری پرسیدند او چیزی درباره بحث فنی داوران بیان نکرد. آقای برانکو و پرسپولیس نمی‌توانند از داوری دیدار روز گذشته مطالبه‌ای داشته باشند چرا که قاضی بازی به ذوب‌آهن بدهکار است نه پرسپولیس. در جریان کل بازی‌های لیگ نیز هم کاملا قابل اثبات است که ذوب‌آهن مظلوم‌ترین تیم لیگ برتر است.»

ورزش 3

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-12-05 14:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
...
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
تصاویر کاملا مشخصه فخرالدینی پای حسین پور رو زد و از یه حمله موثر جلوگیری کرد
بازیکن ذوب پیرهن عالیشاه رو کشید و دستش رو گرفت کارت رو عالیشاه گرفت
بازیکن ذوب پشت پا به علیپور تو محوطه زد و علیپور کارت گرفت
هند واضح بازیکن ذوب نادیده گرفته شد
دو مورد هم افسایدگیری اشتباه بود
مهرداد
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
خوبی عمو؟

جفتک کمال کامیابی نیا زرد داشت لابد؟؟؟؟؟

۵
....
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
یه لگد کوچیک هم کمال زد به پس گردن یکیشون که البته شدت نداش، چون نشکسته.!!!
۴
Pesare abi
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۷
کلا هوچی بازی و شلوغ کردن با لنگیا عجین شده. امسال لنگ با اختلاف بیشترین سود رو از داوری برده ولی بازم دهن گشاد هوادارا و سرمربی هوچی دلالشون همیشه بازه. حالا هم چون میدونن از پس سپاهان تو اصفهان برنمیان دارن از الان سفیه بازی از خودشون در میارن تا داور بازی رو واسشون دربیاره
۹
علی
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
اوج وقاحت. پنالتی روی علیپور چی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر