فهرست
سجاد در راه طارمی و رضاییان: خسته از 360 دقیقه نیمکت‌نشینی
سجاد در راه طارمی و رضاییان: خسته از 360 دقیقه نیمکت‌نشینی

سجاد در راه طارمی و رضاییان: خسته از 360 دقیقه نیمکت‌نشینی

آی اسپورت – علیرضا منصوریان، از عملکرد خط حمله‌اش در لیگ شانزدهم راضی نیست و قصد بازگرداندن شهباززاده را دارد. کاوه رضایی و علی قربانی، گلزن‌ترین بازیکنان استقلال این فصل فقط 2 گل در لیگ برتر زده‌اند و آرش افشین، معمولا در لیست 18 نفره منصوریان هم جایی ندارد.

فصل پیش استقلال با شهباززاده، در هفته‌های ابتدایی بهترین خط حمله لیگ را داشت و آخر فصل که پرسپولیس به این عنوان رسید هم آبی‌ها دومین خط حمله برتر لیگ بودند. شهباززاده در 7 هفته ابتدایی، 3 بازی را از دست داد و 4 هفته به میدان رفت. او در همین 4 بازی، 3 گل زد و 2 پاس گل داد و کارنامه‌ای بهتر از همه مهاجمان فعلی استقلال داشت. آن هم در فصلی که استقلالی‌ها هیچ بازیسازی در اختیار نداشتند.

سکونشینی شهباززاده در ترکیه و نزدن حتی یک گل برای آلانیا، استقلالی‌ها را امیدوار کرده بتوانند رضایتنامه‌اش را بگیرند و او را به تیم‌شان برگردانند. شهباززاده در دو بازی ابتدایی سوپرلیگ ترکیه، مجموعا 51 دقیقه برای آلانیا اسپور بازی کرد و از هفته سوم به بعد دیگر جایی در ترکیب این تیم نداشت.

4 هفته نیمکت نشینی پیاپی، شهباززاده را از حضور در ترکیه پشیمان کرده و او می‌خواهد به ایران برگردد. استقلالی‌ها هم آماده اقدام برای جذب او هستند. نیم فصل، استقلال می‌تواند با خارج کردن یک بازیکن بزرگسال، شهباززاده را دوباره به این تیم برگرداند. تعداد بازیکن‌های اضافی لیست منصوریان مثل افشین، حاج‌محمدی و یزدانی آنقدر زیاد هستند که منصوریان دغدغه‌ای برای کم کردن لیست و ایجاد یک جای خالی نداشته باشد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳    
آی اسپورت
2016-10-04 18:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر