فهرست
شماره ۸ زیر بار قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی نرفت
شماره ۸ زیر بار قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی نرفت

شماره ۸ زیر بار قرارداد یک میلیارد و ۸۰۰ میلیونی نرفت

آی اسپورت - یکی از مشکلات این روز‌های باشگاه پرسپولیس بند‌هایی است که زمان مدیریت قبلی در قرارداد برخی بازیکنان گنجانده شده است. دوستان برای آنکه بازیکنان را راضی به ماندن کنند زیر بار هر تقاضایی رفته‌اند! یکی از این بازیکنان احمد نوراللهی است. شماره ۸ پرسپولیس که پس از افول در تراکتورسازی و پشت سر گذاشتن دوران خدمت سربازی به تیم خودش برگشت و احیا شد. احمد نوراللهی که تیرماه سال گذشته بعد از یک فصل دوری از این تیم با پشت سر گذاشتن دوران سربازی از نیم‌فصل لیگ هفدهم به جمع شاگردان برانکو اضافه شده بود، با حضور در محل باشگاه و توافق با مسئولان تیم قراردادش را به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد.

نوراللهی که با پرسپولیس یک فصل دیگر قرارداد داشت، ترجیح داد با توجه به نیاز تیم دو فصل دیگر به کار خود با این تیم ادامه دهد و به این شکل تا پایان فصل بیستم لیگ برتر با این تیم قرارداد بست. با این وجود شنیدیم نوراللهی بندی در قرارداد خود گنجاند که هر زمان پیشنهادی از خارج کشور داشت بتواند با پرداخت مبلغی جدا شود!

حالا شنیده می‌شود همان بند، مشکلاتی برای مدیریت جدید به وجود آورده است. گویا باشگاه پیشنهادی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی هم به هافبک ملی‌پوش خود ارائه داده، اما با مخالفت احمد نوراللهی مواجه شده است! این بازیکن یک پیشنهاد خوب از یک تیم قطری دارد که حاضر است برای یک فصل رقمی حدود ۸ میلیارد تومان به او بپردازد.

راست و دروغش گردن راوی، اما شنیدیم احمد نوراللهی مبلغی حدود ۵ میلیارد تومان از پرسپولیس خواسته است! به نظر می‌رسد درخواست ۴۰۰ هزار دلاری بشار رسن از پرسپولیس و قرارداد دلاری خارجی‌ها دردسر جدیدی برای مدافع عنوان قهرمانی به وجود آورده است. البته با شناختی که از نوراللهی داریم خوب می‌دانیم او بازیکن آرام، فنی و کم‌حاشیه‌ای است، اما به هرحال درخواست‌های برخی همبازیانش و همین‌طور پیشنهاد قطری‌ها او را هم هوایی کرده است.

خبر ورزشی

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-07-11 16:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۹
راست و دروغش گردن راوی ما هم شنیدیم که پدر تمام خبرنگاران خبرورزشی نامعلوم هستن!
۵
سعید
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۴
دهنت سرویس خبر جعلی و حاشیه ساز ورزشی . . بیشرفتر از این حاشیه ساز پیدا نمیشه
۵
AshkanRed
پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۷
این فوتبال دیگه نگاه کردن و طرفداری کردن نداره ، یک مشت بازیکن درپیتی برای گرفتن میلیارد هم ناز می کنند ، حالا کارگر و کارمند جماعت برای حقوق نهایت دو میلیونی بزنیم تو سر خودمون از اینا حمایت کنیم .خاک بر سر ما که به شماره حسابی که طاهری داد پول ریختیم که بره به حساب اینا
۲ ۱
سیامک
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۲
خریت که شاخ و دم نداره
۳
Siya0078
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
ناموسا این تیم و ده نفره میکنه واقعا خنده داره اینم مثل ربیع خواه میگع از قطرپیشنهاد دارم اونم چند برابر پولی که از پرسپولیس میگیرن خدایش فکر کن ربیع خواه و این بدردنخور برن قطر بازی کنن زاررت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر