فهرست
جودوکارها علیه خطای بد؛ کمپین برای محرومیت راموس
جودوکارها علیه خطای بد؛ کمپین برای محرومیت راموس

جودوکارها علیه خطای بد؛ کمپین برای محرومیت راموس

آی‌اسپورت- بیش از ۲۰۰ هزار نفر تا این لحظه خواهان محرومیت سرخیو راموس به خاطر خطا روی محمد صلاح در دیدار فینال دیشب هستند. یکی از اتفاقات مهم و تاثیرگذار فینال لیگ قهرمانان، مصدومیت محمد صلاح ستاره مصری مرسی‌سایدی‌ها بود و حالا ممکن است او که فصل درخشانی را سپری کرده حتی جام جهانی را از دست بدهد.

واکنش‌ها به حرکت راموس تا اتحادیه جودوی اروپا پیش رفت. اکانت توئیتر رسمی این اتحادیه با تمسخر لیگ قهرمانان اروپا چنین نوشت: «واکی گاتامه فن خطرناکی است و اجرای این فن از سرپا به خاک، در جودو ممنوع است. اما برای بردن لیگ قهرمانان چیز خوبی‌ست.»

حالا کمپینی در خصوص درخواست از فیفا و یوفا برای اعمال محرومیت برای کاپیتان رئال مادرید راه افتاده و بیش از ۲۰۰ هزار نفر نیز تا کنون آن را امضا کردند و خواستار جریمه شدن سرخیو راموس هستند.

البته برخی کاربران نیز با اعتراض به این کمپین، خواهان راه افتادن اتفاقی مشابه در مورد آسیب دیدگی دنی کارواخال نیز شده‌اند اما به نظر می‌رسد بخش زیادی از هواداران فوتبال حس می‌کنند راموس به عمد باعث مصدومیت صلاح شده است. به هر حال بی‌شک چنین کمپینی هیچ تاثیری در سرنوشت راموس نخواهد داشت و بیشتر جنبه‌ای نمادین برای اعتراض به او دارد.

 

۱۶ ۶  
آی اسپورت
2018-05-27 22:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
عبد الرحمن عموری
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
هروقت جباروف و رحمتی و وریا و شجاعیان رو محروم کردند این رو هم محروم میکنند

قاعدی زده آدم کشته راست راست داره راه میره به ریش همه میخنده
خربین
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
هر وقت لنگ رو به خاطر فساد مالی و اون عابر دزدی که با دلالی و پول های نامشروع بازیکن جابه جا میکنه رو محروم کردن و انداختن از لیگ برتر بیرون... چپاروف و و وریا و شجاعیان و قائدی هم محروم خواهند شد.
کوهیار
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۳
واقعا راموس با حرکت ناجوانمردانش قهرمانی رئالو زیر سوال برد.این دروازبان از میرزاپور هم بدتر بود
امید از تفت
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
بعد جام جهانی یکسال محرومش کنید چون توی جام جهانی باید سوتی بده و ما گل بزنیم.
۷
خربین
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۳۹
جودو اگر ورزش بود 4تا طرفدار داشت...والا وقتی جودو می بینم از شدت مزخرف بودن تلویزیون رو خاموش می کنم. هر [کی] حالا از سوراخش اومده بیرون واسه معروفیت از راموس حرف میزنه...
۴
میم
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۱۷
باید محروم بشه! کافیه با خطای عزت اللهی مقایسه کنید؛ بازیکن جوان ما که هیچ پیش زمینه ی بازی خطرناک و ناجوانمردانه ای هم نداشته تنها بخاطر خطایی که با کارت قرمز اخراج و از بازی بعد هم محروم شد، مجبور بعد از یکسال یک محرومیت اضافی تر رو هم بگذرونه. شدت ضربه و خطای سعید عزت اللهی و راموس رو مقایسه کنید؛ آیا عزت اللهی بازیکن کره ای رو مصدوم کرد؟ ایا عزت اللهی سابقه بازی خشن و خطرناک داشته ؟
اما راموس گنجینه ای از بازی های ناجوانمردانه و خطرناک داره که با اصل فیر پلی فیفا متضاده!
اگر رسانه های قوی تر و فدراسیون کارآمد تری داشتیم شاید از سید جلال و کی روش میکشیدیم بیرون و به فکر رفع محرومیت بازیکن خودمون می بودیم یا حداقل برای محروم کردن راموس تلاش میکردیم.
من پرسپولیسیم اما وقتی پیام های بالا رو میخونم که یکی از عبدالرحمن و دیگری از خربین مایه میزاره، کری های سخیف میخونند واقعا شگفت زده میشم!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر