فهرست
میانگین سنی سرخ‌ها در حوالی تیم جوانان!
میانگین سنی سرخ‌ها در حوالی تیم جوانان!

میانگین سنی سرخ‌ها در حوالی تیم جوانان!

آی اسپورت - نیمکت نشینان تیم پرسپولیس در دوران محرومیت اغلب بازیکنان جوانی بودند که از تیم های پایه به بزرگسالان اضافه شده بودند اما آن ها کمتر در زمین حاضر می شدند تا این که برانکو در آخرین بازی های نیم فصل، یکی یکی جوانان تیمش را رو کرد و در سیزدهمین بازی فصل، به استفاده از احسان حسینی مدافع 20 ساله تیم پرسپولیس روی آورد.

اولین تعویض برانکو ایوانکوویچ در بازی با ذوب آهن، محمد امین اسدی بود. او هنوز 19 سالگی خود را به پایان نرسانده و امروز سومین بازی اش را برای پرسپولیس انجام داد. وی در مقابل پیکان و ماشین سازی نیز به میدان رفته بود اما هنوز تعداد بازی هایش با پرسپولیس سرخ به 90 دقیقه نمی رسد.

برانکو دقایقی پس از به زمین آوردن اسدی، سعید حسین پور را جایگزین آقای پاس گل لیگ هجدهم یعنی امید عالیشاه کرد. حسین پور که در بازی با ماشین سازی عملکرد بسیار خوبی داشت، در دیدار مقابل ذوب آهن نیز با یک استارت سریع فخرالدینی را مجبور به خطا کرد؛ خطایی که کارت زرد دوم را برای دفاع راست ذوبی ها به همراه داشت. حسین پور که به تازگی 20 ساله شده، توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و کناری را دارد و امروز هم در پست هافبک چپ روز خوبی را پشت سر گذاشت.

تعویض آخر در دقیقه 90 به وقوع پیوست و رونمایی از یک جوان سرخپوش جدید بود. احسان حسینی که از تیم پایه نفت به پرسپولیس آمده و توانایی بازی در پست دفاع چپ و وسط را دارد، جایگزین بشار رسن شد تا هم زمان بازی بگذرد و هم یک بازیکن جوان دیگر در ترکیب پرسپولیس بازی کند. با حضور این سه بازیکن، میانگین سنی تیم پرسپولیس در پایان مسابقه بسیار پایین آمد. همچنین باید توجه داشت که اساسا تیم پرسپولیس میانگین سنی پایینی در این فصل دارد و امروز هم تنها بازیکن بالای 30 سال این تیم، سیدجلال حسینی بود.

۳۱    
آی اسپورت
2018-12-04 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر