فهرست
تذکر استراماچونی؛ درگیری تکرار نشود
تذکر استراماچونی؛ درگیری تکرار نشود

تذکر استراماچونی؛ درگیری تکرار نشود

آی اسپورت – اخیراً در اردوی استقلال ۴ بازیکن دعوایشان شد و خبر این دعوا هم به رسانه‌ها رسید. باشگاه استقلال مجبور شد واکنش نشان دهد. از سویی آبی‌ها در تلاش بودند منبع خبر را پیدا کنند. این رفتار باشگاه نشان داد به جای اینکه مشکلات را از ریشه حل کند، به دنبال پاک کردن صورت مسئله است.

از داخل استقلال خبر می‌رسد استراماچونی به شدت روی این مسئله حساس است و به بازیکنان اعلام کرده اگر دوباره این مسئله به ویژه از سوی خاطیان ماجرای اخیر تکرار شود، با آن‌ها برخورد شدیدی خواهد داشت. البته ظاهراً او زیاد با جو ایران آشنا نیست، چون همین که با بازیکنی برخورد نکرد، نشان داد هر بازیکنی حداقل یک بار جای تخلف را دارد! استراماچونی ظاهراً به خاطر کمبود بازیکن تصمیم گرفت با خاطیان برخورد نکند. در هر صورت او فعلاً به بازیکنان هشدار داده دیگر چنین رفتار‌هایی را تکرار نکنند. نکته اینجاست که خود این مربی هم در چند وقت اخیر زیاد عصبی شده و بازیکنان می‌گویند این رفتارهایش روی تیم هم اثر گذاشته است.

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-09-12 12:22:00
نظر دهید

۱ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۵۰
اوفففف چه برخورد قاطعی :) کیسه کشا قبل شروع فصل عکس اَخمای چونی رو میذاشتن میگفتن اجازه نفس کشیدن به کسی رو نمیده! حالا زمین تمرینشون شبیه رینگ بوکس شده! چونی اخمو هم فقط تذکر میده :)
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر